Пребарување

Внесете клучни зборови:

Лето 2021

Aktaia Boutique Hotel 3* Preveza

Aktaia Boutique Hotel 3* Preveza

AKTAIA BOUTIQUE HOTEL 3* AMMOUDIA                                  www.aktaiahotel.gr

ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН ВО ЕВРА–НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК

 

27.04-10.06

10.09-01.10

11.06-05.07

27.08-09.09

06.07-26.08

SINGLE ROOM

1Ad

65

82

112

1Ad+1ch(0-1)

65

82

112

DOUBLE ROOM

2Ad

65

82

112

3Ad

80

96

126

2Ad+1ch(0-1)

65

82

112

2Ad+1ch(2-11.99)

73

88

119

JUNIOR SUITE

2Ad

112

133

143

3Ad

126

147

157

3Ad+1ch(0-1)

126

147

157

3Ad+1ch(2-11.99)

134

154

164

2Ad+1ch(0-1)

112

133

143

2Ad+1ch(2-11.99)

119

139

149

2Ad+2ch(0-1)

112

133

143

2Ad+2ch(0-1)(2-11.99)

119

139

149

2Ad+2ch(2-11.99)

126

147

157

ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН ВО ЕВРА– ПОЛУПАНСИОН

SINGLE ROOM

1Ad

80

96

126

1Ad+1ch(0-1)

80

96

126

DOUBLE ROOM

2Ad

94

111

140

3Ad

123

138

169

2Ad+1ch(0-1)

94

111

140

2Ad+1ch(2-11.99)

108

124

155

JUNIOR SUITE

2Ad

140

161

171

3Ad

169

189

199

3Ad+1ch(0-1)

169

189

199

3Ad+1ch(2-11.99)

183

203

213

2Ad+1ch(0-1)

140

161

171

2Ad+1ch(2-11.99)

155

175

186

2Ad+2ch(0-1)

140

161

171

2Ad+2ch(0-1)(2-11.99)

155

175

186

2Ad+2ch(2-11.99)

169

189

199

Минимум престој

3

4

4

Stayover tax 1.5 EUR за соба на ден, се плаќа во агенција

ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =62.00 МКД

ЦЕНИТЕ СЕ ВАЛИДНИ ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 31.01.2019 EBD

УПЛАТА 50% ВЕДНАШ И 50% 15 ДЕНА ПРЕД ПРИСТИГНУВАЊЕ

ЗА ЦЕЛОСНА УПЛАТА 5 ДЕНА ПОСЛЕ ПОТВРДА НА РЕЗЕРВАЦИЈА ДОПОЛНИТЕЛНИ 5% ПОПУСТ

 

ВАЖНО ИЗВЕСТУВАЊЕ

Пред да извршите резервација, Ве молиме да ги проверите посебните услови за патување на Вашата дестинација поради актуелната состојба со Ковид 19, во надлежната амбасада или на следните линкови: