Пребарување

Внесете клучни зборови:

Лето 2022

AKTI 4* OURANOUPOLIS

AKTI 4* OURANOUPOLIS

AKTI 4* OURANOUPOLIS 62 SOBI         www.akti-ouranoupoli.gr

ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН ВО ЕВРА НА БАЗА ПОЛУПАНСИОН

5

28.04-21.05

01.10-10.10

22.05-10.06

13.09-30.09

11.06-30.06

01.09-12.09

01.07-23.07

25.08-31.08

24.07-24.08

SINGLE ROOM GARDEN VIEW

1Ad

73

77

93

117

139

1Ad+1ch(0-1)

73

77

93

117

139

SUITE MIN. 4 PAX

4Ad

208

234

278

327

371

4Ad+1ch(0-5.99)

208

234

278

327

371

4Ad+1ch(6-11.99)

234

264

314

368

418

DOUBLE ROOM GARDEN VIEW ECO

2Ad

73

77

93

117

139

3Ad

99

105

126

159

189

2Ad+1ch(0-5.99)

73

77

93

117

139

2Ad+1ch(6-11.99)

92

97

116

147

175

DOUBLE ROOM BUNK BED

2Ad+2ch(0-5.99)

116

123

156

192

225

2Ad+2ch(0-5)(6-11.99)

116

123

156

192

225

2Ad+2ch(6-11.99)

116

123

156

192

225

DOUBLE ROOM SEA VIEW

2Ad

82

86

117

139

157

3Ad

111

117

159

189

212

2Ad+1ch(0-5.99)

82

86

117

139

157

2Ad+1ch(6-11.99)

103

108

147

175

197

DOUBLE SUPERIOR SEA VIEW

2Ad

93

104

128

150

175

3Ad

126

140

173

203

236

2Ad+1ch(0-5.99)

93

104

128

150

175

2Ad+1ch(6-11.99)

116

130

160

188

219

JUNIOR SUITE SEA VIEW

2Ad

104

117

139

164

186

2Ad+1ch(0-1)

104

117

139

164

186

SUITE DELUXE SEA VIEW

4Ad

349

393

442

486

535

4Ad+1ch(0-1)

349

393

442

486

535

DOUBLE ROOM SIDE SEA VIEW

2Ad

77

82

104

128

150

3Ad

105

111

140

173

203

2Ad+1ch(0-5.99)

77

82

104

128

150

2Ad+1ch(6-11.99)

97

103

130

160

188

ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН ВО ЕВРА НА БАЗА КОМПЛЕТ ПАНСИОН ПЛУС

SINGLE ROOM GARDEN VIEW

1Ad

90

94

109

139

161

1Ad+1ch(0-1)

90

94

109

139

161

SUITE MIN. 4 PAX GARDEN VIEW

4Ad

274

301

345

415

460

4Ad+1ch(0-5.99)

274

301

345

415

460

4Ad+1ch(6-11.99)

309

339

389

467

517

DOUBLE ROOM GARDEN VIEW ECO

2Ad

106

111

126

161

183

3Ad

149

155

176

225

255

2Ad+1ch(0-5.99)

106

111

126

161

183

2Ad+1ch(6-11.99)

134

139

158

202

230

DOUBLE ROOM BUNK BED

2Ad+2ch(0-5.99)

149

156

189

236

270

2Ad+2ch(0-5)(6-11.99)

158

165

198

248

281

2Ad+2ch(6-11.99)

167

173

207

259

292

DOUBLE ROOM SEA VIEW

2Ad

115

119

150

183

201

3Ad

160

167

209

255

278

2Ad+1ch(0-5)

115

119

150

183

201

2Ad+1ch(6-11.99)

145

150

189

230

252

DOUBLE SUPERIOR SEA VIEW

2Ad

126

137

161

194

219

3Ad

176

190

223

270

303

2Ad+1ch(0-5.99)

126

137

161

194

219

2Ad+1ch(6-11.99)

158

172

202

243

274

JUNIOR SUITE SEA VIEW

2Ad

137

150

172

208

230

2Ad+1ch(0-1)

137

150

172

208

230

SUITE DELUXE SEA VIEW

4Ad

415

460

508

575

623

4Ad+1ch(0-1)

415

460

508

575

623

DOUBLE ROOM SIDE SEA VIEW

2Ad

111

115

137

172

194

3Ad

155

160

190

240

270

2Ad+1ch(0-5.99)

111

115

137

172

194

2Ad+1ch(6-11.99)

139

145

172

215

243

Мин. престој

3

5

5

5

5

Stayover tax 3 EUR за соба на ден, се плаќа на лице место

Опис: ресторан,таверна,бар ,базен, мини маркет, детско игралиште, лежалки и чадори на плажа со доплата,билијард, пинг понг,паркинг,WI-FI

Соби: клима,ТВ,фрижидер,балкон,фен

ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =62.00 МКД

 

ВАЖНО ИЗВЕСТУВАЊЕ

Пред да извршите резервација, Ве молиме да ги проверите посебните услови за патување на Вашата дестинација поради актуелната состојба со Ковид 19, во надлежната амбасада или на следните линкови: