Пребарување

Внесете клучни зборови:

Лето 2021

AL MARE 3* POLICHRONO

AL MARE 3* POLICHRONO

AL MARE 3* POLICHRONO                                                        www.almare-hotel.com 

ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН ВО ЕВРА – ПОЛУПАНСИОН

 

20.05-01.06

11.09-20.09

02.06-10.06

11.06-10.07

01.09-10.09

11.07-31.08

DOUBLE ROOM GARDEN VIEW

2Ad

76

91

126

156

3Ad

128

155

214

265

2Ad+1ch(0-1)

76

91

126

156

2Ad+1ch(2-13.99)

76

91

126

156

DOUBLE ROOM SEA VIEW

2Ad

86

101

136

166

3Ad

146

171

231

282

2Ad+1ch(0-1)

86

101

136

166

2Ad+1ch(2-13.99)

86

101

136

166

DOUBLE ROOM SIDE SEA VIEW

2Ad

81

96

131

161

3Ad

137

162

222

274

2Ad+1ch(0-1)

81

96

131

161

2Ad+1ch(2-13.99)

81

96

131

161

Мин. престој

5

5

5

5

Stayover tax 1.5 EUR за соба на ден, се плаќа на лице место

Опис: паркинг, отворен базен, WI-FI, користење на чадори и лежалки на плажа со плаќање пијалок, детско игралиште, бар, ресторан

Соби: балкон, клима, ТВ, фен, фрижидер

ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =62.00 МКД

ЦЕНИТЕ СЕ ВАЛИДНИ ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 31.02.2019

УПЛАТА 50% ВЕДНАШ И 50% 15 ДЕНА ДЕНА ПРЕД ПРИСТИГНУВАЊЕ

ЗА ЦЕЛОСНА УЛАТА 5 ДЕНА ПОСЛЕ ПОТВРДУВАЊЕ НА РЕЗЕРВАЦИЈА ДОПОЛНИТЕЛНИ 5 % ПОПУСТ

 

ВАЖНО ИЗВЕСТУВАЊЕ

Пред да извршите резервација, Ве молиме да ги проверите посебните услови за патување на Вашата дестинација поради актуелната состојба со Ковид 19, во надлежната амбасада или на следните линкови: