Пребарување

Внесете клучни зборови:

Лето 2021

Albatros 3*, Sivota

Albatros 3*, Sivota

ALBATROS HOTEL 3* SIVOTA                                                          www.albatros-hotel.gr

ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН ВО ЕВРА–НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК

 

27.04-27.05

28.05-01.07

02.07-19.07

20.07-23.08

24.08-13.09

14.09-30.09

01.10-12.10

DOUBLE ROOM

2 Ad

39

60

78

97

78

60

39

Мин. престој

3

4

7

7

7

4

3

Stayover tax 1.5 EUR за соба на ден, се плаќа на лице место

ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =62.80 МКД

ЦЕНИТЕ СЕ ВАЛИДНИ ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 28.02.2019

УПЛАТА 50% ВЕДНАШ И 50% 15 ДЕНА ДЕНА ПРЕД ПРИСТИГНУВАЊЕ

ЗА ЦЕЛОСНА УЛАТА 5 ДЕНА ПОСЛЕ ПОТВРДУВАЊЕ НА РЕЗЕРВАЦИЈА ДОПОЛНИТЕЛНИ 5 % ПОПУСТ