Пребарување

Внесете клучни зборови:

Лето 2021

ALEXANDER THE GREAT 4* KRIOPIGI

ALEXANDER THE GREAT 4* KRIOPIGI

ALEXANDER THE GREAT **** KRIOPIGI 210 SOBI                                            www.papcorp.com

ЦЕНИ ЗА ЛИЦЕ НА ДЕН ВО ЕВРА НА БАЗА ПОЛУПАНСИОН

 

10.05-31.05

26.09-31.10

01.06-20.06

21.06-14.07

29.08-25.09

15.07-28.08

Double Garden View

( реновирана )

46

68

102

113

1 дете од 2-13.99 г.

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Double Sea View

реновирана )

57

85

119

136

Double Side Sea View

реновирана )

68

97

130

153

Трето лице

50%

50%

50%

50%

1 дете од 2-13.99 г.

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Single Room Garden View

57

85

102

130

Комплет Пансион

22

22

22

22

1 дете од 2-13.99 г.

17

17

17

17

Минимум престој

3

5

5

7

Stayover tax 3 EUR за соба на ден , се плаќа на лице место

Опис: базен, детски базен, ресторан, таверна, бар на плажа, кафетерија, бар, пул бар, детско игралиште,мини маркет, продавница за сувенири,ексклузивен бутик,конфер.сала, перална,ТВ салон,

Соби: балкон, клима, мини бар, ТВ на барање,телефон,радио .Фамилијарните соби се една просторија во бунгаловите наспроти главната згрда.

ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =62.00МКД

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 31.01.2019 35% ПОПУСТ ( УПЛАТА 100% ДО 05.02.2019)

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 28.02.2019 20% ПОПУСТ ( УПЛАТА 100% ДО 05.03.2019)

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 30.04.2019 10% ПОПУСТ ( УПЛАТА 100% ДО 05.05.2018 )

 

ВАЖНО ИЗВЕСТУВАЊЕ

Пред да извршите резервација, Ве молиме да ги проверите посебните услови за патување на Вашата дестинација поради актуелната состојба со Ковид 19, во надлежната амбасада или на следните линкови: