Пребарување

Внесете клучни зборови:

Лето 2022

ALEXANDER THE GREAT 4* KRIOPIGI

ALEXANDER THE GREAT 4* KRIOPIGI

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ALEXANDER THE GREAT **** KRIOPIGI 210 SOBI             www.papcorp.com

ЦЕНИ ЗА ЛИЦЕ НА ДЕН ВО ЕВРА НА БАЗА ПОЛУПАНСИОН

 

21.04-05.06

06.06-03.07

04.07-16.07

17.07-12.08

13.08-10.09

11.09-25.09

26.09-31.10

Promo Room

39

53

65

82

73

55

39

Double Room Garden View

( Main Building )

42

55

70

86

75

57

42

Double Room Sea View

( Main Building )

47

67

84

104

84

67

47

Superior Room Side Sea View

( Anex Building )

56

83

100

123

100

83

56

Трето лице

50%

50%

50%

50%

50%

50%

50%

1 дете од 1-13.99 год.

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Single Room GV

( Min Building )

67

84

111

139

111

89

67

Минимум престој

5

5

5

5

5

5

5

Stayover tax 3 EUR за соба на ден , се плаќа на лице место

Опис: базен, детски базен, ресторан, таверна, бар на плажа, кафетерија, бар, пул бар, детско игралиште ,мини маркет, продавница за сувенири,ексклузивен бутик,конфер.сала, перална,ТВ салон,

Соби: балкон, клима, мини бар, ТВ на барање,телефон,радио .Фамилијарните соби се една просторија во бунгаловите наспроти главната згрда.

ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =62.00 МКД

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 30.04.2022 15% ПОПУСТ

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 31.05.2022 10% ПОПУСТ

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 30.06.2022 10% ПОПУСТ ЗА ПРЕСТОЈ ВО ПЕРИОД ОД 11.09 ДО 31.10.2022

УПЛАТА 50% ВЕДНАШ И 50% 21 ДЕН ПРЕД ПРИСТИГНУВАЊЕ

ВАЖНО ИЗВЕСТУВАЊЕ

Пред да извршите резервација, Ве молиме да ги проверите посебните услови за патување на Вашата дестинација поради актуелната состојба со Ковид 19, во надлежната амбасада или на следните линкови: