Пребарување

Внесете клучни зборови:

Лето 2021

Alexandra Beach Spa Resort 4* Тасос \ Грчки Острови

Alexandra Beach Spa Resort 4*
Тасос \ Грчки Острови

ALEXANDRA BEACH&SPA 4* THASSOS                                     www.alexandrabeach.gr

ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН ВО ЕВРА -ПОЛУПАНСИОН

 

 

26.05-31.05

23.09-26.09

01.06-16.06

17.06-30.06

09.09-22.09

01.07-14.07

15.07-31.07

01.09-08.09

01.08-24.08

25.08-31.08

DOUBLE ROOM

2Ad

119

138

148

156

166

193

179

3Ad

138

156

166

175

185

212

198

3Ad+1ch(0-1)

138

156

166

175

185

212

198

2Ad+1ch(0-1)

119

138

148

156

166

193

179

2Ad+1ch(2-11.99)

119

138

148

156

166

193

179

2Ad+2ch(0-1)

119

138

148

156

166

193

179

2Ad+2ch(0-1)

(2-11.99)

119

138

148

156

166

193

179

2Ad+2ch(2-11.99)

135

154

164

171

181

209

194

DOUBLE SUPERIOR SIDE SEA VIEW

2Ad

141

158

168

176

186

228

213

3Ad

160

176

186

194

204

245

232

3Ad+1ch(0-1)

160

176

186

194

204

245

232

2Ad+1ch(0-1)

141

158

168

176

186

228

213

2Ad+1ch(2-11.99)

141

158

168

176

186

228

213

2Ad+2ch(0-1)

141

158

168

176

186

228

213

2Ad+2ch(0-1)

(2-11.99)

141

158

168

176

186

228

213

2Ad+2ch(2-11.99)

157

173

183

191

201

243

229

ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН ВО ЕВРА –КОМПЛЕТ ПАНСИОН

DOUBLE ROOM

2Ad

155

173

183

191

201

229

214

3Ad

191

209

219

228

238

265

251

3Ad+1ch(0-1)

191

209

219

228

238

265

251

2Ad+1ch(0-1)

155

173

183

191

201

229

214

2Ad+1ch(2-11.99)

164

182

192

200

210

238

223

2Ad+2ch(0-1)

155

173

183

191

201

229

214

2Ad+2ch(0-1)

(2-11.99)

164

182

192

200

210

238

223

2Ad+2ch(2-11.99)

188

207

217

224

234

262

248

DOUBLE SUPERIOR SIDE SEA VIEW

2Ad

177

193

203

211

221

263

249

3Ad

213

229

239

248

257

298

285

3Ad+1ch(0-1)

213

229

239

248

257

298

285

2Ad+1ch(0-1)

177

193

203

211

221

263

249

2Ad+1ch(2-11.99)

186

202

212

220

230

272

257

2Ad+2ch(0-1)

177

193

203

211

221

263

249

2Ad+2ch(0-1)

(2-11.99)

186

202

212

220

230

272

257

2Ad+2ch(2-11.99)

210

227

236

244

254

296

282

Минимум престој

2

3

3

4

4

4

4

Stayover tax 3 EUR за соба на ден, се плаќа на лице место

ОписСПА центар, конференциска сала, 2 базена, базен за деца, ресторан, бар, бесплатен интернет, мини маркет, тенис, мини голф, мини фудбал, спортови на вода, анимација и др.

Соби: клима, ТВ, сеф, WI-FI,фрижидер,балкон

ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =62.00 МКД

ЦЕНИТЕ СЕ ВАЛИДНИ ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 31.01.2019

УПЛАТА 50% ВЕДНАШ И 50% 15 ДЕНА ДЕНА ПРЕД ПРИСТИГНУВАЊЕ

ЗА ЦЕЛОСНА УЛАТА 5 ДЕНА ПОСЛЕ ПОТВРДУВАЊЕ НА РЕЗЕРВАЦИЈА ДОПОЛНИТЕЛНИ 5 % ПОПУСТ

 

ВАЖНО ИЗВЕСТУВАЊЕ

Пред да извршите резервација, Ве молиме да ги проверите посебните услови за патување на Вашата дестинација поради актуелната состојба со Ковид 19, во надлежната амбасада или на следните линкови: