Пребарување

Внесете клучни зборови:

Лето 2021

ALIKI HOTEL 4*, Lefkada

ALIKI HOTEL 4*, Lefkada

ALIKI HOTEL 4* NIKIANA LEFKADA                                www.alikihotel.gr

ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН НА ВО ЕВРА НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК

5

29.04.20-21.05.20

22.05.20-27.06.20

28.06.20-04.09.20

05.09.20-15.10.20

Double Room for Sgl - Garden View

1Ad

65

71

118

65

Double Room - Garden View

2Ad

65

78

118

65

3Ad

85

98

138

85

2Ad+1ch(0-3)

65

78

118

65

2Ad+1ch(4-12.99)

73

90

129

73

Double Superior - Sea View

2Ad

81

94

145

81

Double Room - Side Sea View

2Ad

73

86

131

73

3Ad

93

106

151

93

2Ad+1ch(0-3)

73

86

131

73

2Ad+1ch(4-12.99)

81

97

143

81

Мин. престој

3

5

7

3

Stayover tax 3 EUR за соба на ден, се плаќа на лице место

Опис: 1,5 км . од Никиана, паркинг, отворен базен, WI-FI

Соби: балкон, клима, САТ ТВ, фен, фрижидер

ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =61.80 МКД

2020
Cancellation Policy:
If cancelled 21 days prior of arrival: no penalty
If cancelled 21-15 days prior of arrival:
30% cancellations fees
if cancelled 14-7 days prior of arrival: 50% cancellation fees
if cancelled: 7-1 days prior of
arrival: 100% cancellation fees
Non show or early departure: 100% cancellation fees