Пребарување

Внесете клучни зборови:

Лето 2021

Amavi 5* Пафос \ Кипар

Amavi 5*
Пафос \ Кипар

Amavi Hotel 5* Paphos                www.amavihotel.com

ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН ВО ЕВРА-НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК

5

21.05.20-14.07.20

15.07.20-31.08.20

01.09.20-21.10.20

22.10.20-31.10.20

Double Superior Cabana - Private Garden

2Ad

291

285

364

293

Double Superior Cabana - Private Pool

2Ad

345

339

424

354

Double Deluxe for Sgl - Sea View

1Ad

159

157

198

161

Double Deluxe - Sea View

2Ad

219

213

283

211

Junior Suite - Sea View

2Ad

261

255

329

259

Suite Executive 1 Broom - Sea View

2Ad

1057

1057

1189

1189

Suite Honeymoon - Sea View

2Ad

270

264

339

269

ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН ВО ЕВРА-ПОЛУПАНСИОН ПРЕМИУМ ( DINE AROUND)

Double Superior Cabana - Private Garden

2Ad

316

311

392

322

Double Superior Cabana - Private Pool

2Ad

370

365

453

382

Double Deluxe for Sgl - Sea View

1Ad

172

169

211

176

Double Deluxe - Sea View

2Ad

244

239

311

240

Junior Suite - Sea View

2Ad

285

280

358

286

Suite Executive 1 Broom - Sea View

2Ad

1083

1083

1218

1218

Suite Honeymoon - Sea View

2Ad

295

290

368

297

ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН ВО ЕВРА-КОМПЛЕТ ПАНСИОН ( DINE AROUND )

Double Superior Cabana - Private Garden

2Ad

348

344

429

358

Double Superior Cabana - Private Pool

2Ad

402

398

490

419

Double Deluxe for Sgl - Sea View

1Ad

188

186

230

194

Double Deluxe - Sea View

2Ad

276

271

347

276

Junior Suite - Sea View

2Ad

318

313

394

323

Suite Executive 1 Broom - Sea View

2Ad

1115

1115

1254

1254

Suite Honeymoon - Sea View

2Ad

327

322

404

334

Мин. престој

3

3

3

3

ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =62.00 МКД

ЦЕНИТЕ СЕ ВАЛИДНИ ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 31.07.2020

УПЛАТА 50% ВЕДНАШ И 50% 21 ДЕН ПРЕД ПРИСТИГНУВАЊЕ SPO 2104

2020
Cancellation policy
No cancellations fees will be charged for cancellations received at least 6 days prior to
arrival date. For booking
cancelled 5 days and less three (3) nights cancellation fees will be charged.

 

ВАЖНО ИЗВЕСТУВАЊЕ

Пред да извршите резервација, Ве молиме да ги проверите посебните услови за патување на Вашата дестинација поради актуелната состојба со Ковид 19, во надлежната амбасада или на следните линкови: