Пребарување

Внесете клучни зборови:

Лето 2021

Ammon Zeus 4*, Kalithea

Ammon Zeus 4*, Kalithea

AMMON ZEUS ***** KALITHEA 126 СОБИ www.ammon-zeus.gr

ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН ВО ЕВРА -ПОЛУПАНСИОН

1/WH

30.04-22.05

21.09-14.10

23.05-18.06

19.06-09.07

31.08-20.09

10.07-23.07

17.08-30.08

24.07-16.08

DOUBLE DELUXE GARDEN VIEW

2 Adults

111

143

195

260

280

3 Adults

139

179

244

325

350

2Ad+1Ch (0-1.99)

111

143

195

260

280

2Ad+1Ch (2-11.99)

111

143

195

260

280

DOUBLE DELUXE GARDEN VIEW FOR SINGLE USE

1 Adult

105

137

185

246

265

DOUBLE DELUXE SEA VIEW

2 Adults

131

169

228

304

325

3 Adults

164

211

284

380

407

2Ad+1Ch (0-1.99)

131

169

228

304

325

2Ad+1Ch (2-11.99)

131

169

228

304

325

DOUBLE DELUXE SEA VIEW FOR SINGLE USE

1 Adult

124

160

216

289

309

PREMIUM DELUXE GARDEN VIEW

2 Adults

124

160

216

286

307

3 Adults

155

200

271

358

384

2Ad+1Ch (0-1.99)

124

160

216

286

307

2Ad+1Ch (2-11.99)

124

160

216

286

307

PREMIUM DELUXE SEA VIEW

2 Adults

142

184

249

331

354

3 Adults

178

230

311

413

443

2Ad+1Ch (0-1.99)

142

184

249

331

354

2Ad+1Ch (2-11.99)

142

184

249

331

354

PREMIUM DELUXE 2 BEDROOM SUITE SEA VIEW

2 Adults

239

309

415

548

588

3 Adults

239

309

415

548

588

4 Adults

239

309

415

548

588

2Ad+1Ch (0-1.99)

239

309

415

548

588

2Ad+1Ch (2-11.99)

239

309

415

548

588

2Ad+2Ch (2-11.99)

(0-1.99)

239

309

415

548

588

2Ad+2Ch (2-11.99)

239

309

415

548

588

2Ad+2Ch (0-1.99)

239

309

415

548

588

3Ad+1Ch (0-1.99)

239

309

415

548

588

3Ad+1Ch (2-11.99)

239

309

415

548

588

Мин. престој

5

5

5

7

7

Stayover tax 4 EUR по соба на ден , се плаќа на лице место

Опис: ресторан,бар,кафетериа,снек бар,базен,пул бар, паркинг

Соби: клима , телевизор,фен,фрижидер,балкон,телефон,радио

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 20.07.2020 30ПОПУСТ ЗА ПРЕСТОЈ ВО ПЕРИОД ОД 31.08 ДО 14.10.2020

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 20.07.2020 50ПОПУСТ ЗА ПРЕСТОЈ ВО ПЕРИОД ОД 06.07 ДО 30.08.2020

УПЛАТА 50% ВЕДНАШ И 50% 21 ДЕН ПРЕД ПРИСТИГНУВАЊЕ

 

ВАЖНО ИЗВЕСТУВАЊЕ

Пред да извршите резервација, Ве молиме да ги проверите посебните услови за патување на Вашата дестинација поради актуелната состојба со Ковид 19, во надлежната амбасада или на следните линкови: