Пребарување

Внесете клучни зборови:

Лето 2021

Anemones Villas, Spanohori Вили Лефкада

Anemones Villas, Spanohori
Вили Лефкада

ANEMONES VILLAS Spanohori , Lefkada                   www.anemones-villas.gr

ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН НА БАЗА НОЌЕВАЊЕ

0

16.04-31.05

20.09-15.10

01.06-30.06

08.09-19.09

01.07-31.07

21.08-07.09

01.08-09.08

18.08-20.08

10.08-17.08

VILLA EXECUTIVE WITH PRIVATE POOL WITH DIRECT SEA VIEW 2 BEDROOMS

4 adults +2 chd 0-3.99

105

198

303

466

606

VILLA V.I.P WITH PRIVATE POOL WITH DIRECT CITY AND SEA VIEW 3 BEDROOMS

6 adults +2 chd 0-3.99

117

210

332

525

682

VILLA V.I.P WITH PRIVATE POOL WITH DIRECT SEA VIEW 4 BEDROOMS

8 adults +2 chd 0-3.99

140

233

431

629

818

Мин. престој

4

5

6

7

7

Stayover tax 3 EUR за соба на ден, се плаќа на лице место

ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =62.00 МКД