Пребарување

Внесете клучни зборови:

Лето 2022

Anemones Villas, Spanohori Вили Лефкада

Anemones Villas, Spanohori
Вили Лефкада

ANEMONES VILLAS Spanohori , Lefkada                   www.anemones-villas.gr

ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН НА БАЗА НОЌЕВАЊЕ

0

16.04-31.05

20.09-15.10

01.06-30.06

08.09-19.09

01.07-31.07

21.08-07.09

01.08-09.08

18.08-20.08

10.08-17.08

VILLA EXECUTIVE WITH PRIVATE POOL WITH DIRECT SEA VIEW 2 BEDROOMS

4 adults +2 chd 0-3.99

105

198

303

466

606

VILLA V.I.P WITH PRIVATE POOL WITH DIRECT CITY AND SEA VIEW 3 BEDROOMS

6 adults +2 chd 0-3.99

117

210

332

525

682

VILLA V.I.P WITH PRIVATE POOL WITH DIRECT SEA VIEW 4 BEDROOMS

8 adults +2 chd 0-3.99

140

233

431

629

818

Мин. престој

4

5

6

7

7

Stayover tax 3 EUR за соба на ден, се плаќа на лице место

ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =62.00 МКД

 

ВАЖНО ИЗВЕСТУВАЊЕ

Пред да извршите резервација, Ве молиме да ги проверите посебните услови за патување на Вашата дестинација поради актуелната состојба со Ковид 19, во надлежната амбасада или на следните линкови: