Пребарување

Внесете клучни зборови:

Зима 2022

ANGELLA SPA & WELLNESS

ANGELLA SPA & WELLNESS

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Цените се ПО ЛИЦЕ, по ноќ, за минимум престој од 7 ноќи / 8 дена.
За пократок престој, се плаќа дополнително
 


Цената вклучува:


Цената не вклучува:

newwaysoftravel Превземи целосна понуда   

ВАЖНО ИЗВЕСТУВАЊЕ

Пред да извршите резервација, Ве молиме да ги проверите посебните услови за патување на Вашата дестинација поради актуелната состојба со Ковид 19, во надлежната амбасада или на следните линкови: