Пребарување

Внесете клучни зборови:

Лето 2021

Anthemus Sea 5*, Ситонија \ Халкидики

Anthemus Sea 5*, 
Ситонија \ Халкидики

ANTHEMUS SEA BEACH & SUITES 5, NIKITI                                 www.anthemussea.gr

ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН ВО ЕВРА –ПОЛУПАНСИОН

 

18.04-20.05

05.10-31.10

21.05-14.06

21.09-04.10

15.06-07.07

03.09-20.09

08.07-02.09

DOUBLE SUPERIOR GARDEN VIEW

2Ad

108

154

191

235

JUNIOR SUITE GARDEN VIEW

2Ad

123

179

231

302

3Ad

166

241

312

407

3Ad+1ch(0-2)

166

241

312

407

3Ad+1ch(3-11.99)

166

267

337

432

2Ad+1ch(0-2)

123

179

231

302

2Ad+1ch(3-11.99)

123

204

256

327

2Ad+2ch(0-2)

123

179

231

302

2Ad+2ch(0-2)

(3-11.99)

123

204

256

327

2Ad+2ch(3-11.99)

149

241

298

373

SUITE DELUXE GARDEN VIEW

2Ad

183

241

285

387

3Ad

246

325

385

522

3Ad+1ch(0-2)

246

325

385

522

3Ad+1ch(3-11.99)

246

351

410

547

2Ad+1ch(0-2)

183

241

285

387

2Ad+1ch(3-11.99)

183

267

311

412

2Ad+2ch(0-2)

183

241

285

387

2Ad+2ch(0-2)

(3-11.99)

183

267

311

412

2Ad+2ch(3-11.99)

209

304

352

459

DOUBLE SUPERIOR SEA VIEW OR POOL VIEW

2Ad

118

170

210

255

JUNIOR SUITE SEA VIEW OR POOL VIEW

2Ad

137

203

253

322

3Ad

186

275

343

434

3Ad+1ch(0-2)

186

275

343

434

3Ad+1ch(3-11.99)

186

301

368

461

2Ad+1ch(0-2)

137

203

253

322

2Ad+1ch(3-11.99)

137

230

280

348

2Ad+2ch(0-2)

137

203

253

322

2Ad+2ch(0-2)

(3-11.99)

137

230

280

348

2Ad+2ch(3-11.99)

164

266

320

394

SUITE DELUXE SEA VIEW OR POOL VIEW

2Ad

196

262

305

407

3Ad

264

354

412

549

3Ad+1ch(0-2)

264

354

412

549

3Ad+1ch(3-11.99)

264

379

438

576

2Ad+1ch(0-2)

196

262

305

407

2Ad+1ch(3-11.99)

196

287

332

433

4Ad

332

445

519

692

2Ad+2ch(0-2)

196

262

305

407

2Ad+2ch(0-2)

(3-11.99)

196

287

332

433

2Ad+2ch(3-11.99)

221

324

372

480

Baby cot

8

8

8

8

Минимум престој

3

5

5

5

Опис:ресторан,таверна,бар,пул бар,собен сервис,базен,детски базен,гимнастичка сала,сауна,масажа,џакузи,детско игралиште,мини клуб, конференциска сала,паркинг,тенисСПА ЦЕНТАР и др.

Соби: клима, интернет врска, ,мини бар, САТ ТВ, сеф

Stayover tax 4 EUR по соба на ден, се плаќа на лице место

ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =62.00 МКД

ЦЕНИТЕ СЕ ВАЛИДНИ ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 15.02.2019

УПЛАТА 50% ВЕДНАШ И 50% 15 ДЕНА ПРЕД ПРИСТИГНУВАЊЕ

ЗА ЦЕЛОСНА УЛАТА 5 ДЕНА ПОСЛЕ ПОТВРДУВАЊЕ НА РЕЗЕРВАЦИЈА ДОПОЛНИТЕЛНИ 5% ПОПУСТ

 

ВАЖНО ИЗВЕСТУВАЊЕ

Пред да извршите резервација, Ве молиме да ги проверите посебните услови за патување на Вашата дестинација поради актуелната состојба со Ковид 19, во надлежната амбасада или на следните линкови: