Пребарување

Внесете клучни зборови:

Зима 2022

APART & SPA ZONED 4*

APART & SPA ZONED 4*

 

 

 

 

 

 

Цените се ПО ЛИЦЕ, по ноќ, за минимум престој од 7 ноќи / 8 дена.
За пократок престој, се плаќа дополнителни 20%
Цената на KING APP е ПО АПАРТМАН, по ноќ
HB – полупансион, BB – ноќевање со појадок
 


Цената вклучува:


Цената не вклучува:

newwaysoftravel Превземи целосна понуда   

ВАЖНО ИЗВЕСТУВАЊЕ

Пред да извршите резервација, Ве молиме да ги проверите посебните услови за патување на Вашата дестинација поради актуелната состојба со Ковид 19, во надлежната амбасада или на следните линкови: