Пребарување

Внесете клучни зборови:

Wellnes and Spa

Apart Hotel Medite 3*, Sandanski

Apart Hotel Medite 3*, Sandanski

 

Семеен хотел АПАРТ МЕДИТЕ 3* – Сандански

Цени валидни за период на престој : 01.12.2018-31.12.2019 (не важат за празници)

 

Тип на сместување Цена за наем
Двокреветна соба (2+1/3) 23€
Еднокреветна соба 18€
Студио (2+1/3) 38€
Едноспален апартман (2+1/3) 42€
Двоспален апартман (4+1/5) 51€
Дополнителни услови :
Дете до 1.99 год. – бесплатно
Дете од 2-11.99 год. на дополнително легло со 2 возрасни – доплата 6€
Возрасен на дополнително легло – доплата 12€
Дете до 11.99 год. на редовно легло со 1 возрасен – се наплатува цена за еднокреветна соба

 

Цените се по соба за 1 ноќевање и вклучуваат :

Доплата за ПОЈАДОК на шведска маса : возрасен – 7€ | дете – 4

Доплата за користење на базени и сауна парк во Спа Хотел Медите 5* : 11€ по човек на ден дете – 5