Пребарување

Внесете клучни зборови:

Зима 2022

Apartmani KONACI SUNČANI VRHOVI – Kopaonik

Apartmani KONACI SUNČANI VRHOVI – Kopaonik

 

 

 

 

 

 

 

7% ПОПУСТ ЗА 30% УПЛАТА СО РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 15.11.2021

Конаците „Сунчани Врхови“ /Маглиќ, Ангела, Козник/ се наоѓаат во центарот на Копаоник и во непосредна близина на ски патеките.  Центар на забавниот живот, во чии рамки се и голем број на ресторани, барови, дискотеки, самопослуги, продавници, пошта, аптека, книжара, слаткарница, гифт шоп … Сите студио-апартмани се комплетно реновирани и опремени. 

ПОБАРАЈТЕ ПОНУДА  И ПРОВЕРЕТЕ РАСПОЛОЖИВОСТ

*Поради тоа што се работи за повеќе типови на студија и апартмани со различна квадратура 

*цените се движат од 52 – 148 еур по студио-апартман на ден во зависност од типот и терминот

*смените се недела на недела

*Туристичка такса се плаќа со резервација

*можност за доплата на полупансион /паб во склоп на комплексот/ околу 10 еур на ден

ВАЖНО ИЗВЕСТУВАЊЕ

Пред да извршите резервација, Ве молиме да ги проверите посебните услови за патување на Вашата дестинација поради актуелната состојба со Ковид 19, во надлежната амбасада или на следните линкови: