Пребарување

Внесете клучни зборови:

Лето 2021

Aristoteles Holiday Resort & Spa 4*, OURANOUPOLIS

Aristoteles Holiday Resort & Spa 4*, OURANOUPOLIS

ARISTOTELES HOLIDAY RESORT&SPA **** OURANOUPOLIS      www.aristoteles.gr

ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН ВО ЕВРА –СЕ ВКЛУЧЕНО

5

 

03.07-21.07

22.07-31.07

DOUBLE ROOM GARDEN VIEW

2Ad

101

122

DOUBLE ROOM FOR SINGLE USE

1Ad

94

111

1Ad+1ch(0-2)

94

111

1Ad+1ch(3-12.99)

94

111

DOUBLE SUPERIOR 4 PAX

2Ad+2ch(0-2)

129

158

2Ad+2ch(0-2)

(3-12.99)

129

158

2Ad+2ch(3-12.99)

162

198

FAMILY 2 ROOMS

3Ad

168

201

3Ad+1ch(0-2)

168

201

3Ad+1ch(3-12.99)

168

201

2Ad+1ch(0-2)

134

160

2Ad+1ch(3-12.99)

134

160

2Ad+2ch(0-2)

134

160

2Ad+2ch(0-2)

(3-12.99)

134

160

2Ad+2ch(3-12.99)

168

201

MAISONETTE

3Ad

168

201

3Ad+1ch(0-2)

168

201

3Ad+1ch(3-12.99)

168

201

3Ad+2ch(0-2)

168

201

3Ad+2ch(0-2)

(3-12.99)

168

201

3Ad+2ch(3-12.99)

201

241

2Ad+1ch(0-2)

134

160

2Ad+1ch(3-12.99)

134

160

2Ad+2ch(0-2)

134

160

2Ad+2ch(0-2)

(3-12.99)

134

160

2Ad+2ch(3-12.99)

168

201

2Ad+3ch(0-2)

134

160

2Ad+3ch(0-2)

(0-2)(3-12.99)

134

160

2Ad+3ch(0-2)

(3-12.99)(3-12.99)

168

201

2Ad+3ch(3-12.99)

201

241

DOUBLE ROOM SEA VIEW

2Ad

112

136

DOUBLE ROOM 3 PAX SEA VIEW

2Ad+1ch(0-2)

127

149

2Ad+1ch(3-12.99)

144

168

DOUBLE SUPERIOR SEA VIEW

2Ad

115

136

2Ad+1ch(0-2)

115

136

2Ad+1ch(3-12.99)

129

154

Мин. престој

3

3

Опис: целосно климатизиран,бар на плажа,арт шоп,ресторан,таверна,бар,пул бар,базен,детски базен,хидромасажа,мини маркет,тенис, кошарка,сеф,видео игри,анимација,мини клуб, таверна, бус, СПА центар,затворен базен

Соби: клима,телефон,ТВ,мини бар,балкон

Stayover tax 3 EUR по соба на ден , се плаќа на лице место

ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =62.00 МКД

ЦЕНИТЕ СЕ ВАЛИДНИ ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 31.07.2020 SPO BEST PRICE

УПЛАТА 50% ВЕДНАШ И 50% 21 ДЕН ПРЕД ПРИСТИГНУВАЊЕ

More than 21 days prior to arrival = no penalty
For cancellation 20-15 days prior to arrival = 50% of total stay
For cancellation 14 to 1 days prior to arrival =100% of total stay (applies to all no-show bookings