Пребарување

Внесете клучни зборови:

Лето 2022

Aristoteles Holiday Resort & Spa 4*, OURANOUPOLIS

Aristoteles Holiday Resort & Spa 4*, OURANOUPOLIS

ARISTOTELES HOLIDAY RESORT&SPA **** OURANOUPOLIS      www.aristoteles.gr

ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН ВО ЕВРА –СЕ ВКЛУЧЕНО

5

 

03.07-21.07

22.07-31.07

DOUBLE ROOM GARDEN VIEW

2Ad

101

122

DOUBLE ROOM FOR SINGLE USE

1Ad

94

111

1Ad+1ch(0-2)

94

111

1Ad+1ch(3-12.99)

94

111

DOUBLE SUPERIOR 4 PAX

2Ad+2ch(0-2)

129

158

2Ad+2ch(0-2)

(3-12.99)

129

158

2Ad+2ch(3-12.99)

162

198

FAMILY 2 ROOMS

3Ad

168

201

3Ad+1ch(0-2)

168

201

3Ad+1ch(3-12.99)

168

201

2Ad+1ch(0-2)

134

160

2Ad+1ch(3-12.99)

134

160

2Ad+2ch(0-2)

134

160

2Ad+2ch(0-2)

(3-12.99)

134

160

2Ad+2ch(3-12.99)

168

201

MAISONETTE

3Ad

168

201

3Ad+1ch(0-2)

168

201

3Ad+1ch(3-12.99)

168

201

3Ad+2ch(0-2)

168

201

3Ad+2ch(0-2)

(3-12.99)

168

201

3Ad+2ch(3-12.99)

201

241

2Ad+1ch(0-2)

134

160

2Ad+1ch(3-12.99)

134

160

2Ad+2ch(0-2)

134

160

2Ad+2ch(0-2)

(3-12.99)

134

160

2Ad+2ch(3-12.99)

168

201

2Ad+3ch(0-2)

134

160

2Ad+3ch(0-2)

(0-2)(3-12.99)

134

160

2Ad+3ch(0-2)

(3-12.99)(3-12.99)

168

201

2Ad+3ch(3-12.99)

201

241

DOUBLE ROOM SEA VIEW

2Ad

112

136

DOUBLE ROOM 3 PAX SEA VIEW

2Ad+1ch(0-2)

127

149

2Ad+1ch(3-12.99)

144

168

DOUBLE SUPERIOR SEA VIEW

2Ad

115

136

2Ad+1ch(0-2)

115

136

2Ad+1ch(3-12.99)

129

154

Мин. престој

3

3

Опис: целосно климатизиран,бар на плажа,арт шоп,ресторан,таверна,бар,пул бар,базен,детски базен,хидромасажа,мини маркет,тенис, кошарка,сеф,видео игри,анимација,мини клуб, таверна, бус, СПА центар,затворен базен

Соби: клима,телефон,ТВ,мини бар,балкон

Stayover tax 3 EUR по соба на ден , се плаќа на лице место

ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =62.00 МКД

ЦЕНИТЕ СЕ ВАЛИДНИ ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 31.07.2020 SPO BEST PRICE

УПЛАТА 50% ВЕДНАШ И 50% 21 ДЕН ПРЕД ПРИСТИГНУВАЊЕ

More than 21 days prior to arrival = no penalty
For cancellation 20-15 days prior to arrival = 50% of total stay
For cancellation 14 to 1 days prior to arrival =100% of total stay (applies to all no-show bookings

 

ВАЖНО ИЗВЕСТУВАЊЕ

Пред да извршите резервација, Ве молиме да ги проверите посебните услови за патување на Вашата дестинација поради актуелната состојба со Ковид 19, во надлежната амбасада или на следните линкови: