Пребарување

Внесете клучни зборови:

Лето 2022

Assa Maris 4*

Assa Maris 4*

ASSA MARIS 4* Agios Nikolaos                                   www.assamaris.com

ЦЕНИ ЗА ЛИЦЕ НА ДЕН ВО ЕВРА – ПОЛУПАНСИОН

10

30.04-31.05

01.06-30.06

01.07-31.08

01.09-30.09

01.10-16.10

Double Deluxe Sea View

76

120

163

120

76

Трето лице

70%

70%

70%

70%

70%

1 дете од 2-11.99 год.

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Double Room Bunk Bed Garden View

49

74

115

74

49

Трето лице

70%

70%

70%

70%

70%

1 дете од 2-11.99 год.

50%

50%

50%

50%

50%

2 дете од 2-11.99 год.

50%

50%

50%

50%

50%

Double Room Bunk Bed Sea View

61

88

128

88

61

Трето лице

70%

70%

70%

70%

70%

1 дете од 2-11.99 год.

50%

50%

50%

50%

50%

2 дете од 2-11.99 год.

50%

50%

50%

50%

50%

Double Room Garden View

47

94

115

94

47

Трето лице

70%

70%

70%

70%

70%

1 дете од 2-11.99 год.

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Double Room Sea View

53

111

140

111

53

Трето лице

70%

70%

70%

70%

70%

1 дете од 2-11.99 год.

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Family Room Garden View

61

99

140

99

61

Трето лице

70%

70%

70%

70%

70%

Четврто лице

50%

50%

50%

50%

50%

1 дете од 2-11.99 год.

50%

50%

50%

50%

50%

2 дете од 2-11.99 год.

50%

50%

50%

50%

50%

Family Room Sea View

70

113

175

113

70

Трето лице

70%

70%

70%

70%

70%

Четврто лице

50%

50%

50%

50%

50%

1 дете од 2-11.99 год.

50%

50%

50%

50%

50%

2 дете од 2-11.99 год.

50%

50%

50%

50%

50%

Junior Suite Sea View

86

140

187

140

86

Трето лице

70%

70%

70%

70%

70%

Четврто лице

50%

50%

50%

50%

50%

1 дете од 2-11.99 год.

50%

50%

50%

50%

50%

2 дете од 2-11.99 год.

50%

50%

50%

50%

50%

Мин. Престој

5

5

5

5

5

Stayover tax 3 EUR за соба на ден, се плаќа на лице место

ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =62.00 МКД

Non show 100% of total amount

Early departure 100% of total amount

Cancelled 1-7 days before check-in 50% of total amount

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА И УПЛАТА ДО 30.04.2022 20% ПОПУСТ

 

ВАЖНО ИЗВЕСТУВАЊЕ

Пред да извршите резервација, Ве молиме да ги проверите посебните услови за патување на Вашата дестинација поради актуелната состојба со Ковид 19, во надлежната амбасада или на следните линкови: