Пребарување

Внесете клучни зборови:

Лето 2022

Athos Palace 4*+,Kalithea All

Athos Palace 4*+,Kalithea All

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ATHOS PALACE 4* KALITHEA                 www.g-hotels.gr

ЦЕНИ ЗА ЛИЦЕ НА ДЕН ВО ЕВРА НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК

 

25.04-19.05

09.10-27.10

20.05-09.06

25.09-08.10

10.06-23.06

11.09-24.09

24.06-21.07

21.08-10.09

22.07-20.08

Single Room Mountain View

54

74

100

114

134

Double Room Mountain View

36

49

67

76

89

Трето лице

70%

70%

70%

70%

70%

1 дете од 2-11.99

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

2 дете од 2-11.99

40%

40%

40%

40%

40%

Double Room Sea View

38

55

73

82

95

Трето лице

70%

70%

70%

70%

70%

1 дете од 2-11.99

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

2 дете од 2-11.99

40%

40%

40%

40%

40%

Double Superior

47

68

89

102

118

Трето лице

70%

70%

70%

70%

70%

1 дете од 2-11.99

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

2 дете од 2-11.99

40%

40%

40%

40%

40%

Junior Suite Mountain View

54

74

100

113

129

Трето лице

50%

50%

50%

50%

50%

Четврто лице

35%

35%

35%

35%

35%

1 дете од 2-11.99

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

2 дете од 2-11.99

40%

40%

40%

40%

40%

Suite Superior Sea View

59

85

123

129

146

Трето лице

50%

50%

50%

50%

50%

Четврто лице

35%

35%

35%

35%

35%

1 дете од 2-11.99

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

2 дете од 2-11.99

40%

40%

40%

40%

40%

Полупансион

14

14

14

14

14

1 дете од 2-11.99

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

2 дете од 2-11.99

40%

40%

40%

40%

40%

Се Вклучено

36

36

36

36

36

1 дете од 2-11.99

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

2 дете од 2-11.99

40%

40%

40%

40%

40%

Мин. Престој

2

2

3

4

4

Stayover tax 4 EUR пособа на ден , се плаќа на лице место

Опис: конференциска сала,мини маркет,паркинг,бар на плажа,бар на базен, отворен базен,анимација,детскоигралиште,тенис, спортови на вода , затвпрен базен, СПА центар и др.

Соби: клима,телевизор,телефон,фен,фрижидер,сеф ( Хотелот има централна клима и функционира во јули и август )

ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =62.00 МКД

•        This rate allows to cancel without any charge up to 14 days before arrival until 6:00 p.m. local time.

•        For cancellations less than 14 days before arrival, the deposit is non-refundable.

•        In case of no-show, early departure or arrival after the scheduled date there is a charge equal to 100% of the reservation costs.

 

ВАЖНО ИЗВЕСТУВАЊЕ

Пред да извршите резервација, Ве молиме да ги проверите посебните услови за патување на Вашата дестинација поради актуелната состојба со Ковид 19, во надлежната амбасада или на следните линкови: