Пребарување

Внесете клучни зборови:

Лето 2021

Atrium 4*, Pefkohori

Atrium 4*, Pefkohori

HOTEL ATRIUM 4* PEFKOHORI                                                         www.atrium-hotel.gr

ЦЕНИ ЗА ЛИЦЕ НА ДЕН ВО ЕВРА – ПОЛУПАНСИОН

 

25.04-19.05

01.10-14.10

20.05-13.06

11.09-30.09

14.06-09.07

10.07-25.08

26.08-10.09

Double Standard

35

42

49

63

55

дете од 0-1.99 г.

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Double Comfort

42

49

57

73

63

дете од 0-1.99 г.

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Double Superior Eco

46

56

65

83

72

Трето лице

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

1 дете од 2-12.99 г.

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Dbl Superiorup to 4 pax

51

60

71

90

77

Трето лице

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

1 дете од 2-12.99 г.

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

2 дете од 2-12.99 г.

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Double Premium

55

65

76

97

83

Трето лице

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

1 дете од 2-12.99 г.

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Junior Suite

60

72

83

108

93

Трето лице

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

1 дете од 2-12.99 г.

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Family Room up to 4 pax

64

76

88

113

97

Трето лице

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Четврто лице

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

1 дете од 2-12.99 г.

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

2 дете од 2-12.99 г.

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Се вклучено

19

19

19

19

19

Деца од 2-12.99 г.

9

9

9

9

9

Мин. престој

3

3

5

5

5

Stayover tax 1.5 EUR за соба на ден, се плаќа на лице место

Опис: ресторан ,таверна ,бар, базен, конференциска сала,паркинг,детски базен , детско игралиште , детско мени,анимација,кошарка,тенис,пинг понг,билијард

Соби: климабесплатна во Јули и Август), ТВ,фен,сеф,телефон,пристап до интернет,балкон

ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =62.00 МКД

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 31.01.2019 25% ПОПУСТ ( УПЛАТА 50% ДО 05.02.2019)

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 28.02.2019 15% ПОПУСТ ( УПЛАТА 50% ДО 05.03.2019)

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 31.03.2019 10% ПОПУСТ ( УПЛАТА 50% ДО 05.04.20)