Пребарување

Внесете клучни зборови:

Лето 2022

Atrium 4*, Pefkohori

Atrium 4*, Pefkohori

HOTEL ATRIUM 4* PEFKOHORI                                                         www.atrium-hotel.gr

ЦЕНИ ЗА ЛИЦЕ НА ДЕН ВО ЕВРА – ПОЛУПАНСИОН

 

25.04-19.05

01.10-14.10

20.05-13.06

11.09-30.09

14.06-09.07

10.07-25.08

26.08-10.09

Double Standard

35

42

49

63

55

дете од 0-1.99 г.

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Double Comfort

42

49

57

73

63

дете од 0-1.99 г.

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Double Superior Eco

46

56

65

83

72

Трето лице

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

1 дете од 2-12.99 г.

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Dbl Superiorup to 4 pax

51

60

71

90

77

Трето лице

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

1 дете од 2-12.99 г.

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

2 дете од 2-12.99 г.

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Double Premium

55

65

76

97

83

Трето лице

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

1 дете од 2-12.99 г.

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Junior Suite

60

72

83

108

93

Трето лице

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

1 дете од 2-12.99 г.

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Family Room up to 4 pax

64

76

88

113

97

Трето лице

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Четврто лице

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

1 дете од 2-12.99 г.

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

2 дете од 2-12.99 г.

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Се вклучено

19

19

19

19

19

Деца од 2-12.99 г.

9

9

9

9

9

Мин. престој

3

3

5

5

5

Stayover tax 1.5 EUR за соба на ден, се плаќа на лице место

Опис: ресторан ,таверна ,бар, базен, конференциска сала,паркинг,детски базен , детско игралиште , детско мени,анимација,кошарка,тенис,пинг понг,билијард

Соби: климабесплатна во Јули и Август), ТВ,фен,сеф,телефон,пристап до интернет,балкон

ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =62.00 МКД

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 31.01.2019 25% ПОПУСТ ( УПЛАТА 50% ДО 05.02.2019)

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 28.02.2019 15% ПОПУСТ ( УПЛАТА 50% ДО 05.03.2019)

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 31.03.2019 10% ПОПУСТ ( УПЛАТА 50% ДО 05.04.20)

 

ВАЖНО ИЗВЕСТУВАЊЕ

Пред да извршите резервација, Ве молиме да ги проверите посебните услови за патување на Вашата дестинација поради актуелната состојба со Ковид 19, во надлежната амбасада или на следните линкови: