Пребарување

Внесете клучни зборови:

Банско - Зима 2020/2021

Bansko Spa&Holidays 4*

Bansko Spa&Holidays 4*

 

 

 

 

 

 

MPM BANSKO SPA & HOLIDAYS 4* BANSKO                www.mpmhotel.bg

ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН ВО ЕВРА – ПОЛУПАНСИОН

 

01.12.2020
18.12.2020

19.12.2020
25.12.2020

26.12.2020
03.01.2021

04.01.2021
09.01.2021

10.01.2021
15.01.2021

16.01.2021
26.02.2021

27.02.2021
11.04.2021

ECONOMY ROOM

 

 

DOUBLE ROOM

66

91

127

91

66

72

66

SINGLE ROOM

58

90

126

90

60

62

59

DBL 1+1 CHD (4-12,99)

58

80

111

80

58

64

58

SGL 1+1 CHD (0-3,99)

60

91

127

91

60

63

60

STANDARD ROOM

 

 

DOUBLE ROOM

69

96

131

96

69

77

69

DOUBLE ROOM+EXTRA BED

95

132

181

132

95

106

95

SINGLE ROOM

60

95

130

95

60

64

60

DBL 1+1 CHD (4-12,99)

61

84

115

84

61

68

61

SGL 1+1 CHD (0-3,99)

61

96

131

96

61

65

61

DBL 1+2 CHD (0-3,99) (4-12,99)

62

85

116

85

62

69

62

DBL 1+2 CHD (4-12,99) (4-12,99)

74

97

128

97

74

80

74

DBL 2+1 CHD (0-3,99)

70

97

132

97

70

78

70

DBL 2+1 CHD (4-12,99)

82

109

144

108

82

90

82

DBL 3+1 CHD (0-3,99)

96

133

182

133

96

107

96

1 BEDROOM APARTMENT

 

 

APARTMENT [1ADL]

104

151

192

151

104

115

104

APARTMENT [2ADL]

105

152

193

152

105

116

105

APARTMENT [3ADL]

106

153

194

153

106

117

106

APARTMENT [4ADL]

107

154

195

154

197

118

107

APP 1+1 CHD (4-12,99)

105

152

193

152

105

116

105

APP 1+2 CHD (0-3,99) (4-12,99)

106

153

194

153

106

117

106

APP 1+2 CHD (4-12,99) (4-12,99)

106

153

194

153

106

117

106

APP 1+3 CHD (0-3,99) (4-12,99)

(4-12,99)

107

154

195

154

197

118

107

APP 1+3 CHD (4-12,99) (4-12,99)

(4-12,99)

107

154

195

154

197

118

107

APP 2+1 CHD (0-3,99)

106

153

194

153

106

117

106

APP 2+1 CHD (4-12,99)

106

153

194

153

106

117

106

APP 2+2 CHD (0-3,99) (4-12,99)

107

154

195

154

197

118

107

APP 2+2 CHD (4-12,99) (4-12,99)

107

154

195

154

197

118

107

APP 3+1 CHD (0-3,99)

107

154

195

154

197

118

107

APP 3+1 CHD (4-12,99)

107

154

195

154

197

118

107

Отказ

Под 3 дена 1 ноќевање

Под 14 дена 100%

Под 21 ден 100%

Под 14 дена 100%

Под 3 дена 1 ноќевање

Под 7 дена 1 ноќевање

Под 3 дена 1 ноќевање

Такса

Вклучена

Вклучена

Вклучена

Вклучена

Вклучена

Вклучена

Вклучена

Соби:САТ ТВ, интернет, телефон,клима, мини бар,сеф, сеф

Опис: меана,ресторан, лоби бар, пиано бар, фризерница , СПА центар со салон за убавина, парна бања ,џакузи ,сауна , затворен базен, игрална за деца , конференциска сала,ски гардероба,паркинг,продавница и др.

Попусти и доплати:Новогодишна вечера 80 ЕУР ,40 ЕУР за деца од 4 до 12.99 год. , 20 Еур за деца од 0 до 3.99

Локација: 1 км од Гондолата и 1 км од центарот на Банско

Цената вклучува:користење на затворен базен,сауна,парна бања,релакс зона,интернет , фитнес и трансфер до гондолата

ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =62.00 МКД

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА И УПЛАТА ДО 30.09.2020 25% ПОПУСТ

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА И УПЛАТА ДО 31.10.2020 15% ПОПУСТ

7=6 ЗА ПРИСТИГНУВАЊА ДО 23.12.2020, ОД 16.01 ДО 17.01.2021 И ПОСЛЕ 09.03.2021

ПОПУСТИТЕ СЕ КОМБИНИРААТ