Пребарување

Внесете клучни зборови:

Мај 2021

Biser 3* Струга \ Македонија

Biser 3*
Струга \ Македонија

 

 

 

 

http://www.hotelbiser.com.mk/

Хотел Бисер 3+* Струга
Цените се дадени по лице на ден

 

Тип на соба

Ноќевање со појадок

Појадок и Вечера

Еднокреветна соба

29€

37€

Двокреветна соба

22€

28€

 

Во цената е вклучено:
- Туристичка Такса и ДДВ
- Wi-Fi во лоби бар
- Хотелско Осигурување.

Напомена:
- Можност за доплата на ручек 360 Денари по лице на ден

Услови за Деца:
- Деца до 5,99 години - дополнителен кревет не плаќат само се наплатуваат оброците појадок 200 Денари и Ручек и Вечера по 300 Денари
- Деца од 6-11,99 години 50% од цената од табела
- 3-то возрасно лице 30% попуст

 

ВАЖНО ИЗВЕСТУВАЊЕ

Пред да извршите резервација, Ве молиме да ги проверите посебните услови за патување на Вашата дестинација поради актуелната состојба со Ковид 19, во надлежната амбасада или на следните линкови: