Пребарување

Внесете клучни зборови:

Лето 2021

Blue Dream Palace 4*, Трипити, Тасос

Blue Dream Palace 4*, Трипити, Тасос

BLUE DREAM PALACE 4* THASSOS (TRIPITI)                           www.bluedreampalace.gr

ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН ВО ЕВРА – ПОЛУПАНСИОН

 

28.04-05.06

26.09-31.10

06.06-30.06

10.09-25.09

01.07-09.09

SUITE SENIOR PRIVATE POOL & JACUZZI

2Ad

203

264

346

2Ad+1ad

264

325

407

2Ad+1ad+1ch(0-1)

264

325

407

2Ad+1ad+1ch(2-5)

264

325

407

2Ad+1ad+1ch(6-11)

315

376

457

2Ad+1ch(0-1)

203

264

346

2Ad+1ch(2-5)

203

264

346

2Ad+1ch(6-11)

254

315

397

2Ad+2ad

335

418

527

2Ad+2ch(0-1)

203

264

346

2Ad+2ch(0-1)(2-5)

234

295

376

2Ad+2ch(0-1)(6-11)

254

315

397

2Ad+2ch(2-5)

234

295

376

2Ad+2ch(2-5)(6-11)

254

315

397

2Ad+2ch(6-11)

305

366

446

DOUBLE SUPERIOR SEA VIEW

2Ad

82

137

187

2Ad+1ad

111

185

253

2Ad+1ch(0-1)

82

137

187

2Ad+1ch(2-5)

82

137

187

2Ad+1ch(6-11)

82

170

234

DSUITE SEA VIEW

2Ad

137

177

261

2Ad+1ch(0-1)

137

177

261

JUNIOR SUITE SEA VIEW

2Ad

120

157

220

2Ad+1ad

162

211

296

2Ad+1ad+1ch(0-1)

162

211

296

2Ad+1ad+1ch(2-5)

162

211

296

2Ad+1ad+1ch(6-11)

192

251

351

2Ad+1ch(0-1)

120

157

220

2Ad+1ch(2-5)

120

157

220

2Ad+1ch(6-11)

150

196

274

2Ad+2ch(0-1)

120

157

220

2Ad+2ch(0-1)(2-5)

150

196

274

2Ad+2ch(0-1)(6-11)

150

196

274

2Ad+2ch(2-5)

150

196

274

2Ad+2ch(2-5)(6-11)

150

196

274

2Ad+2ch(6-11)

180

235

329

SUITE SENIOR SEA VIEW JACUZZI

2Ad

147

187

271

2Ad+1ad

198

253

365

2Ad+1ad+1ch(0-1)

198

253

365

2Ad+1ad+1ch(2-5)

198

253

365

2Ad+1ad+1ch(6-11)

234

299

432

2Ad+1ch(0-1)

147

187

271

2Ad+1ch(2-5)

147

187

271

2Ad+1ch(6-11)

183

234

338

2Ad+2ad

249

318

460

2Ad+2ch(0-1)

147

187

271

2Ad+2ch(0-1)(2-5)

183

234

338

2Ad+2ch(0-1)(6-11)

183

234

338

2Ad+2ch(2-5)

183

234

338

2Ad+2ch(2-5)(6-11)

183

234

338

2Ad+2ch(6-11)

220

281

406

DOUBLE ROOM FOR SINGLE USE SUPERIOR

1Ad

65

98

152

1Ad+1ch(0-1)

65

98

152

Минимум Престој

2

3

5

Stayover tax 3 EUR за соба на ден, се плаќа на лице место

Опис: ресторан,бар,паркинг,мини маркет,интернет,сала за состаноци,2 отворени базена, затворен базен, таверна,детско игралиште,сауна,амам,фитнес,тенис,пинг понг, билијард,WI-FI

Соби: САТ ТВ, телефон,клима,сеф,мини бар,фен,балкон

ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =62.00 МКД

ЦЕНИТЕ СЕ ВАЛИДНИ ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 31.01.2019 EBD

УПЛАТА 50% ВЕДНАШ И 50% 15 ДЕНА ПРЕД ПРИСТИГНУВАЊЕ

ЗА ЦЕЛОСНА УЛАТА 5 ДЕНА ПОСЛЕ ПОТВРДУВАЊЕ НА РЕЗЕРВАЦИЈА ДОПОЛНИТЕЛНИ 5% ПОПУСТ

 

ВАЖНО ИЗВЕСТУВАЊЕ

Пред да извршите резервација, Ве молиме да ги проверите посебните услови за патување на Вашата дестинација поради актуелната состојба со Ковид 19, во надлежната амбасада или на следните линкови: