Пребарување

Внесете клучни зборови:

Лето 2022

Blue Dream Palace 4*, Трипити, Тасос

Blue Dream Palace 4*, Трипити, Тасос

 

 

 

 

 

 

 

BLUE DREAM PALACE 5* THASSOS (TRIPITI)                           www.bluedreampalace.gr

ЦЕНИ ЗА ЛИЦЕ НА ДЕН ВО ЕВРА –НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК

0

28.04-05.06

26.09-20.10

06.06-30.06

10.09-25.09

01.07-09.09

Double Superior

41

76

103

Трето Лице

50%

50%

50%

1 дете од 3-11.99 г.

30%

30%

30%

Junior Suite up to 4 pax

59

87

117

Трето Лице

50%

50%

50%

1 дете од 3-11.99 г.

30%

30%

30%

2 дете од 3-11.99 г.

30%

30%

30%

Suite Swim UP With Sharing Pool

76

109

140

Senior Suite Up to 4 pax

77

110

152

Трето Лице

50%

50%

50%

1 дете од 3-11.99 г.

30%

30%

30%

2 дете од 3-11.99 г.

30%

30%

30%

Double Deluxe

53

91

116

Трето Лице

50%

50%

50%

1 дете од 3-11.99 г.

30%

30%

30%

Double Deluxe With Private Pool Up to 4 pax

99

198

222

Трето Лице

50%

50%

50%

1 дете од 3-11.99 г.

30%

30%

30%

2 дете од 3-11.99 г.

30%

30%

30%

Полупансион

14

14

14

Деца од 3-11.99 г.

7

7

7

Минимум Престој

2

3

5

Stayover tax 4 EUR ,се плаќа на лице место

Опис: ресторан,бар,паркинг,мини маркет,интернет,сала за состаноци,2 отворени базена, затворен базен, таверна,детско игралиште,сауна,амам,фитнес,тенис,пинг понг, билијард,WI-FI

Соби: САТ ТВ, телефон,клима,сеф,мини бар,фен,балкон

ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =62.00 МКД

1.Cancellation policy:

10-8 days before arrival 40%

7-4 days before arrival 60%

3-1 days before arrival 90%

Non-show 100%

 

ВАЖНО ИЗВЕСТУВАЊЕ

Пред да извршите резервација, Ве молиме да ги проверите посебните услови за патување на Вашата дестинација поради актуелната состојба со Ковид 19, во надлежната амбасада или на следните линкови: