Пребарување

Внесете клучни зборови:

Лето 2021

BOMO CLUB CALAMOS BEACH 3*,Атика

BOMO CLUB CALAMOS BEACH 3*,Атика

BOMO CLUB CALAMOS BEACH 3* KALAMOS ATTIKI     www.calamosbeach.gr

ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН ВО ЕВРА –СЕ ВКЛУЧЕНО

 

 

25.04-30.04

01.05-31.05

01.06-20.06

21.06-14.07

15.07-25.08

26.08-04.09

05.09-14.09

15.09-30.09

01.10-05.10

DOUBLE ROOM FOR SINGLE –MOUNTAIN VIEW

1Ad

64

70

70

90

99

90

74

64

53

1Ad+1ch(0-1)

64

70

70

90

99

90

74

64

53

1Ad+1ch(2-11.99)

64

70

70

90

99

90

74

64

53

1Ad+2ch(0-1)

64

70

70

90

99

90

74

64

53

1Ad+2ch(0-1)

(2-11.99)

64

70

70

90

99

90

74

64

53

1Ad+2ch(2-11.99)

81

87

87

113

125

113

93

81

66

DOUBLE ROOM MOUNTAIN VIEW

2Ad

73

84

84

99

111

99

84

73

60

3Ad

99

114

114

135

149

135

114

99

81

2Ad+1ch(0-1)

73

84

84

99

111

99

84

73

60

2Ad+1ch(2-11.99)

83

95

95

113

125

113

95

83

67

FAMILY ROOM 2 BEDROOMS

3Ad

136

138

144

162

182

162

144

136

119

3Ad+1ch(0-1)

136

138

144

162

182

162

144

136

119

3Ad+1ch(2-11.99)

136

138

144

162

182

162

144

136

119

2Ad+1ch(0-1)

111

113

117

133

148

133

117

111

97

2Ad+1ch(2-11.99)

111

113

117

133

148

133

117

111

97

4Ad

160

164

170

192

215

192

170

160

141

2Ad+2ch(0-1)

111

113

117

133

148

133

117

111

97

2Ad+2ch(0-1)

(2-11.99)

111

113

117

133

148

133

117

111

97

2Ad+2ch(2-11.99)

125

127

133

149

167

149

133

125

109

DOUBLE ROOM FOR SINGLE USE SEA VIEW

1Ad

67

73

73

93

104

93

77

67

57

1Ad+1ch(0-1)

67

73

73

93

104

93

77

67

57

1Ad+1ch(2-11.99)

67

73

73

93

104

93

77

67

57

1Ad+2ch(0-1)

67

73

73

93

104

93

77

67

57

1Ad+2ch(0-1)

(2-11.99)

67

73

73

93

104

93

77

67

57

1Ad+2ch(2-11.99)

85

92

92

116

130

116

97

85

72

DOUBLE ROOM SEA VIEW

2Ad

80

91

91

106

119

106

91

80

69

3Ad

108

123

123

144

161

144

123

108

93

2Ad+1ch(0-1)

80

91

91

106

119

106

91

80

69

2Ad+1ch(2-11.99)

90

103

103

119

135

119

103

90

77

FAMILY ROOM BUNK BED SEA VIEW

2Ad

80

91

115

130

141

130

115

91

80

2Ad+1ch(0-1)

80

91

115

130

141

130

115

91

80

2Ad+1ch(2-11.99)

99

114

144

164

177

164

144

114

99

2Ad+2ch(0-1)

80

91

115

130

141

130

115

91

80

2Ad+2ch(0-1)

(2-11.99)

99

114

144

164

177

164

144

114

99

2Ad+2ch(2-11.99)

99

114

144

164

177

164

144

114

99

Мин. престој

3

2

2

3

3

3

2

2

2

Опис: паркинг, отворен базен, бесплатни чадори илежалки на плажа,детски клуб, бар, ресторан, тенис, WI –FI во лоби

Соби: балкон, клима, ТВ, телефон, фен, фрижидер

Stayover tax 1.5 EUR по соба на ден , се плаќа на лице место

ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =62.00 МКД

 

ВАЖНО ИЗВЕСТУВАЊЕ

Пред да извршите резервација, Ве молиме да ги проверите посебните услови за патување на Вашата дестинација поради актуелната состојба со Ковид 19, во надлежната амбасада или на следните линкови: