Пребарување

Внесете клучни зборови:

Зима 2020/2021

BRZECE CENTAR АПАРТМАНИ RO од 25 €

BRZECE CENTAR
АПАРТМАНИ
RO од 25 €

РЕДОВНИ ЦЕНИ ЗА ЗИМА 2020/2021

Brzece%20Apartmani.png

* Цените се изразени во € по соба (за наведениот број на лица) од ноќ,  за уплати во денарска противвредност (1€=62 мкд.)
* Можност за помал број на ноќевања - на барање.
* Помал број на ноќевања на барање.
* Цените се валидни за престој во период  01.10.2020-18.04.2021, изразени во евра за наем на студио /апартман (за наведен броја на лица).
* Во студио/апартман дозволено е сместување на лица согласно предвидениот капацитет (број на кревети), преку дозволениот број може да се смести максимум едно дете до 6 години во кревет со родител.

Во цената е вклучено:
o Наем на апартман
o Wi-Fi
o Користење на ски остава
o Користење на внатрешна гаража и паркинг (во подземната гаража има 40 места за паркирање, како и 6 VIP гаражи)

Во цената не е вклучено:
- Туристичка такса 1€ возрасен, деца 7-15г. 0,5€, деца до 7г. – бесплатно
- Доплата за HB 14.5 € возрасен /деца 7-15г за HB 7,5€/деца 0-7г за HB 4,5€ во ресторан Колиба кој се наоѓа во непосредна близина на комплексот
- Организиран превоз до туристичкиот центар Копаоник 4€ по лице повратен билет( еднаш дневно одење во 08:00 –  враќање во 16:00 часот)