Пребарување

Внесете клучни зборови:

Лето 2022

CAVO OLYMPO LUXURY RESORT&SPA 5* LITOHORO

CAVO OLYMPO LUXURY RESORT&SPA 5* LITOHORO

CAVO OLYMPO LUXURY RESORT&SPA 5* LITOHORO                              www.cavoolympo.gr

ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН ВО ЕВРА НА БАЗА НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК

5

01.04-25.04

13.10-31.10

30.04-07.06

29.09-12.10

08.06-30.06

01.09-28.09

01.07-31.07

18.08-31.08

0108-17.08

 

 

 

CLASSIC ROOM OLYMPUS VIEW FOR SINGLE USE

1Ad

80

99

133

162

186

 

 

 

CLASSIC ROOM OLYMPUS VIEW

2Ad

80

99

133

162

186

 

 

 

DOUBLE SUPERIOR OLYMPUS VIEW

2Ad

95

122

155

186

215

 

 

 

CLASSIC ROOM SEA VIEW FOR SINGLE USE

1Ad

87

114

147

177

200

 

 

 

CLASSIC ROOM SEA VIEW

2Ad

87

114

147

177

200

 

 

 

DOUBLE SUPERIOR SEA VIEW

2Ad

111

140

177

215

245

 

 

 

ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН ВО ЕВРА НА БАЗА ПОЛУПАНСИОН

CLASSIC ROOM OLYMPUS VIEW FOR SINGLE USE

1Ad

98

119

152

185

208

 

 

 

CLASSIC ROOM OLYMPUS VIEW

2Ad

116

139

172

207

230

 

 

 

DOUBLE SUPERIOR OLYMPUS VIEW

2Ad

131

161

196

230

260

 

 

 

CLASSIC ROOM SEA VIEW FOR SINGLE USE

1Ad

105

134

167

199

222

 

 

 

CLASSIC ROOM SEA VIEW

2Ad

123

155

188

221

244

 

 

 

DOUBLE SUPERIOR SEA VIEW

2Ad

146

180

218

260

290

 

 

 

Мин. престој

3

4

5

5

5

4

3

2

Stayover tax 4 EUR за соба на ден, се плаќа на лице место

Цената вклучува : користење на затворен базен, сауна, амам, фитнес центар и WI-FI

ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =62.00 МКД

ЦЕНИТЕ СЕ ВАЛИДНИ ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 31.03.2019

УПЛАТА 50% ВЕДНАШ И 50% 14 ДЕНА ПРЕД ПРИСТИГНУВАЊЕ

 

ВАЖНО ИЗВЕСТУВАЊЕ

Пред да извршите резервација, Ве молиме да ги проверите посебните услови за патување на Вашата дестинација поради актуелната состојба со Ковид 19, во надлежната амбасада или на следните линкови: