Пребарување

Внесете клучни зборови:

Зима 2022

CENTRAL INN 4*

CENTRAL INN 4*

 

 

 

Хотел “Central Inn” 4* - Златибор

http://www.centralinnzlatibor.com

 

ЦЕНОВНИК ЗА ПЕРИОД ОД 20.12.2021-20.02.2022

Тип на соба

    1/1    

    1/2    

Duo Studio

     60

     72  

Central Studio    

     67

     81

Family Studio

    123

    123

 

-Цените се дадени во евра, по соба, на ден, за ноќевање со појадок

-Доплата за помошно легло 18 евра

-Деца до 10 години, Гратис. Деца над 10 плаќаат пона сума

-Туристичка такса за лица 15 години 120 rsd, на ден (се плаќа на рецепција)

-Туристичка такса за деца од 7-15 години 60 rsd, на ден (се плаќа на рецепција)

-Домашни миленици престојуваат бесплатно

-Ценовникот не важи за период 30.12-02.01 и 14.02-18.02.2022

ВАЖНО ИЗВЕСТУВАЊЕ

Пред да извршите резервација, Ве молиме да ги проверите посебните услови за патување на Вашата дестинација поради актуелната состојба со Ковид 19, во надлежната амбасада или на следните линкови: