Пребарување

Внесете клучни зборови:

Лето 2022

Cronwell Platamon Resort 5*, PLATAMONA

Cronwell Platamon Resort 5*, PLATAMONA

 


CRONWELL PLATAMON RESORT5* PLATAMONA http://cronwell.com/eng/hotels/platamon/      

ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН ВО ЕВРА УЛТРА СЕ ВКЛУЧЕНО

4

 

27.09-18.10

 

13.09-26.09

 

19.06-02.07

03.07-24.07

25.07-29.08

30.08-12.09

STANDARD DOUBLE SIDE SEA VIEW

2Ad

152

197

229

261

277

249

3Ad

205

266

309

352

374

336

2Ad+1ch(0-15.99)

152

197

229

261

277

249

2Ad+2ch(0-15.99)

152

197

229

261

277

249

JUNIOR SUITE

2Ad

217

282

345

435

475

396

3Ad

233

304

371

469

512

425

3Ad+1ch(0-15.99)

233

304

371

469

512

425

2Ad+1ch(0-15.99)

217

282

345

435

475

396

2Ad+2ch(0-15.99)

217

282

345

435

475

396

SUITE

2Ad

239

311

379

480

523

456

3Ad

257

335

408

516

562

491

3Ad+1ch(0-15.99)

257

335

408

516

562

491

2Ad+1ch(0-15.99)

239

311

379

480

523

456

2Ad+2ch(0-15.99)

239

311

379

480

523

456

SUITE FAMILY

2Ad

312

406

495

625

682

596

3Ad

312

406

495

625

682

596

3Ad+1ch(0-15.99)

312

406

495

625

682

596

3Ad+2ch(0-15.99)

312

406

495

625

682

596

2Ad+1ch(0-15.99)

312

406

495

625

682

596

4Ad

312

406

495

625

682

596

4Ad+1ch(0-15.99)

312

406

495

625

682

596

4Ad+2ch(0-15.99)

312

406

495

625

682

596

2Ad+2ch(0-15.99)

312

406

495

625

682

596

SUITE PRESIDENTIAL

2Ad

343

445

546

687

749

655

3Ad

343

445

546

687

749

655

3Ad+1ch(0-15.99)

343

445

546

687

749

655

3Ad+2ch(0-15.99)

343

445

546

687

749

655

2Ad+1ch(0-15.99)

343

445

546

687

749

655

4Ad

343

445

546

687

749

655

4Ad+1ch(0-15.99)

343

445

546

687

749

655

4Ad+2ch(0-15.99)

343

445

546

687

749

655

2Ad+2ch(0-15.99)

343

445

546

687

749

655

2Ad+3ch(0-15.99)

343

445

546

687

749

655

VILLA MAISONETTE

2Ad

293

380

465

549

587

475

3Ad

315

409

501

591

631

512

3Ad+1ch(0-15.99)

315

409

501

591

631

512

2Ad+1ch(0-15.99)

293

380

465

549

587

475

2Ad+2ch(0-15.99)

293

380

465

549

587

475

DOUBLE ROOM FOR SINGLE USE SIDE SEA VIEW

1Ad

122

158

229

261

276

249

1Ad+1ch(0-15.99)

122

158

229

261

276

249

1Ad+2ch(0-15.99)

122

158

229

261

276

249

Мин. престој

3

3

4

4

4

4

Stayover tax 4 EUR за соба на ден, се плаќа на лице место

Опис:СПА центар, конференциска сала, паркинг,ресторан,таверна,детско игралиште,бар на плажа,анимација,мини клуб,

2 отворени и еден затворен базен, воден парк

Соби: клима, САТ ТВ,фрижидер,фен,сеф

ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =62.00 МКД

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 31.06.2020 25% ПОПУСТ ЗА ПРЕСТОЈ ВО ПЕРИОД ОД 03.07 ДО 29.08.2020

УПЛАТА 50% ВЕДНАШ И 50% 21 ДЕН ПРЕД ПРИСТИГНУВАЊЕ

 

ВАЖНО ИЗВЕСТУВАЊЕ

Пред да извршите резервација, Ве молиме да ги проверите посебните услови за патување на Вашата дестинација поради актуелната состојба со Ковид 19, во надлежната амбасада или на следните линкови: