Пребарување

Внесете клучни зборови:

Лето 2021

Diaporos 3*Ситонија \ Халкидики

Diaporos 3*Ситонија \ Халкидики

DIAPOROS HOTEL 3* VOURVOUROU                            www.hotel-diaporos.com

ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН ВО ЕВРА –ПОЛУПАНСИОН

 

01.06-10.06

11.09-30.09

11.06-20.06

01.09-10.09

21.06-31.08

COTAGE GARDEN VIEW

2Ad

94

108

125

3Ad

94

108

125

3Ad+1ch(0-11.99)

94

108

125

3Ad+2ch(0-11.99)

94

108

125

2Ad+1ch(0-11.99)

94

108

125

2Ad+2ch(0-11.99)

94

108

125

DOUBLE ROOM GARDEN VIEW

2Ad

71

85

99

DOUBLE ROOM BUNK BED GARDEN VIEW

2Ad

81

94

109

2Ad+1ch(0-11.99)

81

94

109

2Ad+2ch(0-11.99)

81

94

109

DELUXE SLIDING DOOR GARDEN OR SEA VIEW

2Ad

90

104

119

3Ad

90

104

119

3Ad+1ch(0-11.99)

90

104

119

2Ad+1ch(0-11.99)

90

104

119

SUPERIOR SLIDING DOOR GARDEN VIEW OR SEA VIEW

2Ad

104

118

135

3Ad

104

118

135

3Ad+1ch(0-11.99)

104

118

135

3Ad+2ch(0-11.99)

104

118

135

2Ad+1ch(0-11.99)

104

118

135

2Ad+2ch(0-11.99)

104

118

135

DOUBLE ROOM BUNK BED SEA VIEW

2Ad

85

99

115

2Ad+1ch(0-11.99)

85

99

115

2Ad+2ch(0-11.99)

85

99

115

FAMILY ROOM 2 BEDROOMS SEA VIEW

2Ad

127

146

175

3Ad

127

146

175

3Ad+1ch(0-11.99)

127

146

175

3Ad+2ch(0-11.99)

127

146

175

3Ad+3ch(0-11.99)

127

146

175

2Ad+1ch(0-11.99)

127

146

175

4Ad

127

146

175

4Ad+1ch(0-11.99)

127

146

175

4Ad+2ch(0-11.99)

127

146

175

2Ad+2ch(0-11.99)

127

146

175

2Ad+3ch(0-11.99)

127

146

175

2Ad+4ch(0-11.99)

127

146

175

Минимум престој

1

3

4

Stayover tax 1.5 EUR за соба на ден, се плаќа на лице место

Опис:градина,интернет,паркинг,детско игралиште,сеф на рецепција

Соби: клима,балкон,фрижидер,ТВ

ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =62.00 МКД

ЦЕНИТЕ СЕ ВАЛИДНИ ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 31.01.2019 EBD

УПЛАТА 50% ВЕДНАШ И 50% 15 ДЕНА ПРЕД ПРИСТИГНУВАЊЕ

ЗА ЦЕЛОСНА УЛАТА 5 ДЕНА ПОСЛЕ ПОТВРДУВАЊЕ НА РЕЗЕРВАЦИЈА ДОПОЛНИТЕЛНИ 5% ПОПУСТ