Пребарување

Внесете клучни зборови:

Лето 2022

Diaporos 3*Ситонија \ Халкидики

Diaporos 3*Ситонија \ Халкидики

DIAPOROS HOTEL 3* VOURVOUROU                            www.hotel-diaporos.com

ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН ВО ЕВРА –ПОЛУПАНСИОН

 

01.06-10.06

11.09-30.09

11.06-20.06

01.09-10.09

21.06-31.08

COTAGE GARDEN VIEW

2Ad

94

108

125

3Ad

94

108

125

3Ad+1ch(0-11.99)

94

108

125

3Ad+2ch(0-11.99)

94

108

125

2Ad+1ch(0-11.99)

94

108

125

2Ad+2ch(0-11.99)

94

108

125

DOUBLE ROOM GARDEN VIEW

2Ad

71

85

99

DOUBLE ROOM BUNK BED GARDEN VIEW

2Ad

81

94

109

2Ad+1ch(0-11.99)

81

94

109

2Ad+2ch(0-11.99)

81

94

109

DELUXE SLIDING DOOR GARDEN OR SEA VIEW

2Ad

90

104

119

3Ad

90

104

119

3Ad+1ch(0-11.99)

90

104

119

2Ad+1ch(0-11.99)

90

104

119

SUPERIOR SLIDING DOOR GARDEN VIEW OR SEA VIEW

2Ad

104

118

135

3Ad

104

118

135

3Ad+1ch(0-11.99)

104

118

135

3Ad+2ch(0-11.99)

104

118

135

2Ad+1ch(0-11.99)

104

118

135

2Ad+2ch(0-11.99)

104

118

135

DOUBLE ROOM BUNK BED SEA VIEW

2Ad

85

99

115

2Ad+1ch(0-11.99)

85

99

115

2Ad+2ch(0-11.99)

85

99

115

FAMILY ROOM 2 BEDROOMS SEA VIEW

2Ad

127

146

175

3Ad

127

146

175

3Ad+1ch(0-11.99)

127

146

175

3Ad+2ch(0-11.99)

127

146

175

3Ad+3ch(0-11.99)

127

146

175

2Ad+1ch(0-11.99)

127

146

175

4Ad

127

146

175

4Ad+1ch(0-11.99)

127

146

175

4Ad+2ch(0-11.99)

127

146

175

2Ad+2ch(0-11.99)

127

146

175

2Ad+3ch(0-11.99)

127

146

175

2Ad+4ch(0-11.99)

127

146

175

Минимум престој

1

3

4

Stayover tax 1.5 EUR за соба на ден, се плаќа на лице место

Опис:градина,интернет,паркинг,детско игралиште,сеф на рецепција

Соби: клима,балкон,фрижидер,ТВ

ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =62.00 МКД

ЦЕНИТЕ СЕ ВАЛИДНИ ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 31.01.2019 EBD

УПЛАТА 50% ВЕДНАШ И 50% 15 ДЕНА ПРЕД ПРИСТИГНУВАЊЕ

ЗА ЦЕЛОСНА УЛАТА 5 ДЕНА ПОСЛЕ ПОТВРДУВАЊЕ НА РЕЗЕРВАЦИЈА ДОПОЛНИТЕЛНИ 5% ПОПУСТ

 

ВАЖНО ИЗВЕСТУВАЊЕ

Пред да извршите резервација, Ве молиме да ги проверите посебните услови за патување на Вашата дестинација поради актуелната состојба со Ковид 19, во надлежната амбасада или на следните линкови: