Пребарување

Внесете клучни зборови:

Лето 2021

Dionysos Inn Hotel 3* Касандра \ Халкидики

Dionysos Inn Hotel 3*
Касандра \ Халкидики

DIONYSOS INN 3* HANIOTI                                            www.hotel-dionysos.gr

ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН ВО ЕВРА НОЌЕВАЊЕ

 

03.05-31.05

01.10-15.10

01.06-20.06

11.09-30.09

21.06-11.07

29.08-10.09

12.07-28.08

STUDIO DELUXE

2Ad

60

73

83

96

3Ad

81

98

112

129

3Ad+1ch(0-5.99)

81

98

112

129

3Ad+1ch(6-11.99)

88

107

123

141

2Ad+1ch(0-5.99)

60

73

83

96

2Ad+1ch(6-11.99)

67

82

94

108

4Ad

96

117

133

154

2Ad+2ch(0-5.99)

67

82

94

108

2Ad+2ch(0-5.99)

(6-11.99)

67

82

94

108

2Ad+2ch(6-11.99)

75

92

104

119

ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН ВО ЕВРА –НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК

DOUBLE ROOM FOR SINGLE USE

1Ad

28

35

42

51

DOUBLE ROOM

2Ad

40

50

60

72

3Ad

66

85

102

123

2Ad+1ch(0-5.99)

40

50

60

72

2Ad+1ch(6-11.99)

40

50

60

72

DOUBLE SUPERIOR

2Ad

60

72

82

94

3Ad

81

97

111

127

2Ad+1ch(0-5)

60

72

82

94

2Ad+1ch(6-11.99)

60

72

82

94

STUDIO DELUXE

2Ad

76

90

99

112

3Ad

105

123

136

154

3Ad+1ch(0-5.99)

105

123

136

154

3Ad+1ch(6-11.99)

120

139

154

173

2Ad+1ch(0-5.99)

76

90

99

112

2Ad+1ch(6-11.99)

92

106

117

131

4Ad

128

148

165

186

2Ad+2ch(0-5.99)

84

98

109

124

2Ad+2ch(0-5)

(6-11.99)

92

106

117

131

2Ad+2ch(6-11.99)

107

123

136

151

Мин.имум престој

1

1

5

5

Stayover tax 1.5 EUR за соба на ден, се плаќа на лице место

Опис: 150 метри од плажа, детско игралиште,пулбар,сала за појадок,детски базен

Соби: САТ ТВ,фрижидер,клима,телефон,во студијата и кујна

ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =62.00 МКД

ЦЕНИТЕ СЕ ВАЛИДНИ ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 31.01.2019

УПЛАТА 50% ВЕДНАШ И 50% 15 ДЕНА ДЕНА ПРЕД ПРИСТИГНУВАЊЕ

ЗА ЦЕЛОСНА УЛАТА 5 ДЕНА ПОСЛЕ ПОТВРДУВАЊЕ НА РЕЗЕРВАЦИЈА ДОПОЛНИТЕЛНИ 5 % ПОПУСТ

 

ВАЖНО ИЗВЕСТУВАЊЕ

Пред да извршите резервација, Ве молиме да ги проверите посебните услови за патување на Вашата дестинација поради актуелната состојба со Ковид 19, во надлежната амбасада или на следните линкови: