Пребарување

Внесете клучни зборови:

Мај 2021

Drim 4* Струга \ Македонија

Drim 4*
Струга \ Македонија

 

 

 

 

 

Хотел Дрим 4* - Струга / http://www.drim.com.mk/

Специјална понуда за Велигден
Период 29.04 – 04.05.2021
30€ по лице на ден на база Полупансуон

Услови за деца:
- Деца од 0-5,99 години со 2 возрасни лица ГРАТИС
- Деца 6-11,99 години со 2 возрасни лица со доплата од 15€ по лице на ден

ВАЖНО ИЗВЕСТУВАЊЕ

Пред да извршите резервација, Ве молиме да ги проверите посебните услови за патување на Вашата дестинација поради актуелната состојба со Ковид 19, во надлежната амбасада или на следните линкови: