Пребарување

Внесете клучни зборови:

Боровец - Зима 2020/2021

Early Booking Discount понуда од Radina's Way 4*, Borovets

Early Booking Discount понуда од 
Radina

RADINA’S WAY 4* BOROVETS               www.radinasway.com

ПОЛУПАНСИОН / EUR

01.12.2020-
18.12.2020

19.12.2020-
27.12.2020

28.12.2020-
03.01.2021

04.01.2021-
24.01.2021

25.01.2021-
21.02.2021

22.02.2021-
28.02.2021

01.03.2021-
31.03.2021

STANDARD ROOM

 

 

DOUBLE ROOM

75

107

168

107

91

86

75

DOUBLE ROOM+EXTRA BED

105

150

235

150

128

121

105

SINGLE ROOM

59

85

133

85

72

68

59

DBL 1+1 CHD (2-11,99)

67

96

167

96

82

78

67

SGL 1+1 CHD (0-1,99)

60

87

135

86

74

69

60

DBL 1+2 CHD (0-1,99) (2-11,99)

68

98

169

98

84

79

69

DBL 1+2 CHD (2-11,99) (2-11,99)

76

108

169

108

92

87

76

DBL 2+1 CHD (0-1,99)

76

108

169

108

92

87

76

DBL 2+1 CHD (2-11,99)

76

108

169

108

92

87

76

3+1 CHD (0-1,99)

142

203

318

203

173

164

142

FAMILY ROOM

 

 

FAMILY ROOM

85

118

178

118

102

96

85

FAMILY ROOM+EXTRA BED

119

165

249

165

143

135

119

FAMR 2+1 CHD (0-1,99)

86

119

179

119

103

97

86

FAMR 2+1 CHD (2-11,99)

86

119

179

119

103

97

86

FAMR 2+2 CHD (0-1,99) (2-11,99)

87

120

180

120

104

98

87

FAMR 2+2 CHD (2-11,99) (2-11,99)

107

148

224

148

129

122

107

3+1 CHD (0-1,99)

120

166

250

166

144

136

120

1 BEDROOM APARTMENT

 

 

APARTMENT

96

128

188

128

112

107

96

APARTMENT+EXTRA BED

134

180

263

180

157

150

134

APP 2+1 CHD (0-1,99)

97

129

189

129

113

108

97

APP 2+1 CHD (2-11,99)

97

129

189

129

113

108

97

APP 2+2 CHD (0-1,99) (2-11,99)

98

130

190

130

114

109

98

APP 2+2 CHD (2-11,99) (2-11,99)

121

162

236

162

142

135

121

3+1 CHD (0-1,99)

135

181

264

181

158

151

135

1 BEDROOM APARTMENT LUX

 

 

APARTMENT

106

138

198

138

123

118

106

APARTMENT+EXTRA BED

148

194

277

194

172

165

148

APP 2+1 CHD (0-1,99)

107

139

199

139

124

119

106

APP 2+1 CHD (2-11,99)

107

139

199

139

124

119

106

APP 2+2 CHD (0-1,99) (2-11,99)

108

140

200

140

125

120

107

APP 2+2 CHD (2-11,99) (2-11,99)

134

175

249

175

155

149

134

3+1 CHD (0-1,99)

149

195

278

195

173

166

149

Такса

Вклучена

Вклучена

Вклучена

Вклучена

Вклучена

Вклучена

Вклучена

Откажување резрвација

Под 1 ден 1 ноќевање

Под 7дена 1 ноќевање

Под 14дена 1 ноќевање

Под 7дена 1 ноќевање

Под 3 дена 1 ноќевање

Под 2 дена 1 ноќевање

Под 1 ден 1 ноќевање

Минимум престој

1

2

5

2

2

2

1

Соби: САТ ТВ,мини бар,сеф,телефон,фен

Опис: ресторан , лоби бар, СПА центар, интернет, конференциска сала, ски гардероба , детско катче , затворен базен, бесплатен трансфер до ски лифтовите

Попусти и доплати: Доплата за Новогодишна вечера 85 Еур за возрасни и 45 Еур за деца

Локација: 1200 метри од ски терените

Цената вклучува:користење затворен базен,фитнес,сауна,парна бања,WI-FI, трансфер до ски лифтовите паркинг

ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =61.80 МКД

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА И УПЛАТА ДО 30.09.2020 20% ПОПУСТ ЗА ПРЕСТОЈ ЗА ПЕРИОД ОД 12.01.2021 ДО 31.03.2021

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА И УПЛАТА ДО 31.10.2020 15% ПОПУСТ ЗА ПРЕСТОЈ ЗА ПЕРИОД ОД 12.01.2021 ДО 31.03.2021

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА И УПЛАТА ДО 30.11.2020 10% ПОПУСТ ЗА ПРЕСТОЈ ЗА ПЕРИОД ОД 12.01.2021 ДО 31.03.2021

6=5,7=6 , 14=12 ЗА ПРЕСТОЈ ВО ПЕРИОД ОД 01.12 ДО 27.12.2020 И ОД 22.02 ДО 31.03.2021

ПОПУСТИТЕ СЕ КОМБИНИРААТ

 

ВАЖНО ИЗВЕСТУВАЊЕ

Пред да извршите резервација, Ве молиме да ги проверите посебните услови за патување на Вашата дестинација поради актуелната состојба со Ковид 19, во надлежната амбасада или на следните линкови: