Пребарување

Внесете клучни зборови:

Боровец - Зима 2020/2021

Early Booking Discount понуда од Samokov 4*, Borovets

Early Booking Discount понуда од 
Samokov 4*, Borovets

SAMOKOV 4* BOROVETS                     www.samokov.com

НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК / EUR

19.12.2020-
25.12.2020

26.12.2020-
01.01.2021

02.01.2021-
15.01.2021

16.01.2021-
29.01.2021

30.01.2021-
19.02.2021

20.02.2021-
28.02.2021

01.03.2021-
31.03.2021

DOUBLE STANDARD 

DOUBLE ROOM

62

107

85

69

85

69

62

DOUBLE ROOM+EXTRA BED

89

152

121

99

121

99

89

SINGLE ROOM

50

72

61

54

61

54

50

DBL 1+1 CHD (5-11,99)

47

81

64

52

64

52

47

SGL 1+1 CHD (0-4,99)

51

74

62

55

62

55

51

DBL 1+2 CHD (0-4,99) (5-11,99)

48

82

65

54

65

54

48

DBL 1+2 CHD (5-11,99) (5-11,99)

64

108

86

70

86

70

64

DBL 2+1 CHD (0-4,99)

64

108

86

70

86

70

64

DBL 2+1 CHD (5-11,99)

79

134

106

87

106

87

79

ПОЛУПАНСИОН / EUR

19.12.2020
25.12.2020

26.12.2020
01.01.2021

02.01.2021
15.01.2021

16.01.2021
29.01.2021

30.01.2021
19.02.2021

20.02.2021
28.02.2021

01.03.2021
31.03.2021

DOUBLE STANDARD 

DOUBLE ROOM

71

118

96

80

96

80

71

DOUBLE ROOM+EXTRA BED

102

168

136

114

136

114

102

SINGLE ROOM

55

78

67

59

67

59

55

DBL 1+1 CHD (5-11,99)

54

89

72

61

72

61

54

SGL 1+1 CHD (0-4,99)

56

79

68

60

68

60

56

DBL 1+2 CHD (0-4,99) (5-11,99)

55

90

74

62

74

62

55

DBL 1+2 CHD (5-11,99) (5-11,99)

72

119

97

81

97

81

72

DBL 2+1 CHD (0-4,99)

72

119

97

81

97

81

72

DBL 2+1 CHD (5-11,99)

90

148

120

101

120

101

90

Tакса

Вклучена

Вклучена

Вклучена

Вклучена

Вклучена

Вклучена

Вклучена

Минмум престој

3

5

3

3

3

3

3

Отказ на резервација

Под 3 дена 2 ноќи

Под 15 дена 100%

Под 5 дена 2 ноќи

Под 5 дена 2 ноќи

Под 5 дена 2 ноќи

Под 5 дена 2 ноќи

Под 3 дена 2 ноќи

Соби: мини бар ,балкон,телефон,телевизор,радио,радио,тоалет

Опис: конференциска сала ,бизнис центар , затворен базен, кафе слаткарница ,ноќен бар, лоби бар,ресторан,менувачница,фризерница,сала за интернетсауна,масажа,солариум,џакузи,ски гардероба,ски школо,куглање, лекарски кабинет,сеф на рецепција,СПА

Попусти и доплати: Новогодишна вечера 50 ЕУР деца 35 ЕУР за деца од 2-11.99 години

Локација: 100 метри од ски лифтовите

Цената вклучува:користење на затворен базен , интернет

ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =62.00 МКД

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА И УПЛАТА ДО 30.09.2020 15 % ПОПУСТ

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА И УПЛАТА ДО 10.11.2010 10 % ПОПУСТ

7=6,14=12 (и комбинации ) ЗА ПРИСТИГНУВАЊА ВО ПЕРИОД ОД 04.01 ДО 22.01.2020 И ОД 07.03 ДО 31.03.2020

( ВАЖИ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ НАПРАВЕНИ ПОСЛЕ 10.11.2020)

 

 

ВАЖНО ИЗВЕСТУВАЊЕ

Пред да извршите резервација, Ве молиме да ги проверите посебните услови за патување на Вашата дестинација поради актуелната состојба со Ковид 19, во надлежната амбасада или на следните линкови: