Пребарување

Внесете клучни зборови:

Боровец - Зима 2020/2021

Early Booking Discount понуда од Bor 3*

Early Booking Discount понуда од Bor 3*

BOR 3* BOROVETS                                      https://hotelbor-borovets.com/

1

01.12.2020-
23.12.2020

24.12.2020-
30.12.2020

31.12.2020-
02.01.2021

03.01.2021-
07.01.2021

08.01.2021-
30.01.2021

31.01.2021-
20.02.2021

21.02.2021-
31.03.2021

ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН НА БАЗА ПОЛУПАНСИОН ВО ЕВРА

STANDARD ROOM

 

 

DOUBLE ROOM

66

74

98

74

66

74

66

DOUBLE ROOM+EXTRA BED

92

103

137

103

92

103

92

SINGLE ROOM

44

49

90

49

44

49

44

DBL 1+1 CHD (3-12,99)

55

61

81

61

55

61`

55

SGL 1+1 CHD (0-2,99)

45

50

91

50

45

50

45

DBL 1+2 CHD (0-2,99) (3-12,99)

56

62

82

62

56

62

56

DBL 1+2 CHD (3-12,99) (3-12,99)

72

80

108

80

72

80

72

DBL 2+1 CHD (0-2,99)

67

75

99

75

67

75

67

DBL 2+1 CHD (3-12,99)

83

92

123

92

83

92

83

1 BEDROOM APARTMENT

 

 

APARTMENT

67

76

100

76

67

76

67

APARTMENT+EXTRA BED

100

114

150

114

100

114

100

APP 2+2 CHD (3-12,99) (3-12,99)

101

115

151

115

101

115

101

3+1 CHD (0-2,99)

101

115

151

115

101

115

101

3+1 CHD (3-12,99)

117

133

176

133

117

133

117

Такса

Вклучена

Вклучена

Вклучена

Вклучена

Вклучена

Вклучена

Вклучена

Откажување резрвација

Под 5 дена 1 ноќевање

Под 7 дена 1 ноќевање

Под 21 ден 1 ноќевање

Под 7 дена 1 ночќевање

Под 5 дена 1 ноќевање

Под 7 дена 1 ноќевање

Под 5 дена 1 ноќевање

Соби:телефон, САТ ТВ, радио

Опис: ресторан, масажа,сауна, отворен паркинг, WI-FI

Попусти и доплати: Новогодишна вечера 65 ЕУР за возрасни и 35 ЕУР за деца

Локација: 600 метри од ски лифтовите

Цената вклучува: трансфер до ски лифтовите

ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =62.00 МКД

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА И УПЛАТА ДО 30.09.2020 15% ПОПУСТ

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА И УПЛАТА ДО 31.10.2020 10% ПОПУСТ

7=6 и 13=11 ЗА ПРИСТИГНУВАЊА ВО ПЕРИОД ОД 08.01 ДО 31.01.2021 И ОД 21.02 ДО 31.03.2021

 

ВАЖНО ИЗВЕСТУВАЊЕ

Пред да извршите резервација, Ве молиме да ги проверите посебните услови за патување на Вашата дестинација поради актуелната состојба со Ковид 19, во надлежната амбасада или на следните линкови: