Пребарување

Внесете клучни зборови:

Боровец - Зима 2020/2021

Early Booking Discount понуда од Iglika Palace 4*

Early Booking Discount понуда од Iglika Palace 4*

IGLIKA PALACE 4* BOROVETS          www.hoteliglikapalace.com

1

19.12.2020-
25.12.2020

26.12.2020-
02.01.2021

03.01.2021-
23.01.2021

24.01.2021-
12.02.2021

13.02.2021-
05.03.2021

06.03.2021-
09.04.2021

ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН НА БАЗА ПОЛУПАНСИОН ВО ЕВРА

ECONOMY ROOM

 

DOUBLE ROOM

51

91

74

51

74

51

SINGLE ROOM`

38

84

55

38

55

38

DBL 1+1 CHD (2-11,99)

45

91

65

45

65

45

SGL 1+1 CHD (0-1,99)

39

85

56

39

56

39

STANDARD

 

DOUBLE ROOM

74

102

87

74

87

74

DOUBLE ROOM+EXTRA BED

101

141

120

101

120

101

SINGLE ROOM

55

95

66

55

66

55

DBL 1+1 CHD (2-11,99)

65

102

76

65

76

65

SGL 1+1 CHD (0-1,99)

56

96

67

56

67

56

DBL 1+2 CHD (0-1,99) (2-11,99)

66

104

77

66

77

66

DBL 1+2 CHD (2-11,99) (2-11,99)

75

104

88

75

88

75

DBL 2+1 CHD (0-1,99)

75

104

88

75

88

75

DBL 2+1 CHD (2-11,99)

75

104

88

75

88

75

STUDIO 

 

STUDIO

109

152

129

109

129

109

STUDIO+EXTRA BED

137

191

162

137

162

137

STD 2+2 CHD (2-11,99) (2-11,99)

138

192

163

138

163

138

STD 3+1 CHD (0-1,99)

111

154

131

111

131

111

STD 3+1 CHD (2-11,99)

111

154

131

111

131

111

Такса за лице на ден

0.60

0.60

0.60

0.60

0.60

0.60

Минимум престој

1

7

1

1

1

1

Отказ

 

Под 5 дена 2 ноќевања

Под 20 дена 100%

Под 7 дена 2 ноќевања

Под 5 дена 2 ноќевања

Под 7 дена 2 ноќевања

Под 5 дена 2 ноќевања

Соби: мини бар, кабловска телевизија, телефон

Опис:ресторан, камин,лоби бар, затворен базен,фитнес,солариум, масажа,солариум,бар

Попусти и доплати: доплата за Новогодишна вечера 55Еур за возрасни и 30 Еур за деца

Локација: 150 метри од ски лифтовите

Цената вклучува:користење на затворен базен, паркинг, интернет во лобипауза за чај секој ден од 16.00 до 17.00 часот (само за гостите на база полупансион )

ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =62.00 МКД

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА И УПЛАТА ДО 30.09.2020 15 % ПОПУСТ ЗА ПРЕСТОЈ ВО ПЕРИОД ОД 19.12 ДО 25.12.2020 И ОД 03.01 ДО 09.04.2021

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА И УПЛАТА ДО 31.10.2020 10 % ПОПУСТ ЗА ПРЕСТОЈ ВО ПЕРИОД ОД 19.12 ДО 25.12.2020 И ОД 03.01 ДО 09.04.2021

 

ВАЖНО ИЗВЕСТУВАЊЕ

Пред да извршите резервација, Ве молиме да ги проверите посебните услови за патување на Вашата дестинација поради актуелната состојба со Ковид 19, во надлежната амбасада или на следните линкови: