Пребарување

Внесете клучни зборови:

Банско - Зима 2020/2021

Early Booking Discount понуда од Lucky 5*, Bansko

Early Booking Discount понуда од Lucky 5*, Bansko

 

 

 

 

 

 

LUCKY BANSKO 5* BANSKO                                  www.luckybansko.bg

ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН ВО ЕВРА – НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК

1

01.12.2020
19.12.2020

20.12.2020
26.12.2020

27.12.2020
02.01.2021

03.01.2021
10.01.2021

11.01.2021
20.01.2021

21.01.2021
23.02.2021

24.02.2021
03.03.2021

04.03.2021
06.04.2021

STUDIO LUX

 

SINGLE ROOM

69

96

183

96

80

96

80

69

STUDIO

76

107

184

107

91

107

91

76

STD 1+1 CHD (0-11,99)

76

107

184

107

91

107

91

76

STD 1+2 CHD (0-11,99) (0-11,99)

77

108

185

108

92

108

92

77

STD 2+1 CHD (0-3,99)

77

108

185

108

92

108

92

77

STD 2+1 CHD (4-11,99)

77

108

185

108

92

108

92

77

1 BEDROOM APARTMENT LUX

 

APARTMENT

100

125

209

125

111

125

111

100

APP 1+1 CHD (4-11,99)

100

125

209

125

111

125

111

100

APP 1+2 CHD (0-3,99) (4-11,99)

101

126

210

126

112

126

112

101

APP 1+2 CHD (4-11,99) (4-11,99)

101

126

210

126

112

126

112

101

APP 2+1 CHD (0-3,99)

101

126

210

126

112

126

112

101

APP 2+1 CHD (4-11,99)

101

126

210

126

112

126

112

101

1 BEDROOM APARTMENT DELUX

 

APARTMENT

118

149

231

149

136

149

136

118

APARTMENT+EXTRA BED

154

194

301

194

177

194

177

154

APP 1+1 CHD (4-11,99)

118

149

231

149

136

149

136

118

APP 1+2 CHD (0-3,99) (4-11,99)

119

150

232

150

137

150

137

119

APP 1+2 CHD (4-11,99) (4-11,99)

119

150

232

150

137

150

137

119

APP 2+1 CHD (0-3,99)

119

150

232

150

137

150

137

119

APP 2+1 CHD (4-11,99)

119

150

232

150

137

150

137

119

APP 2+2 CHD (0-3,99) (4-11,99)

120

151

233

151

138

151

138

120

APP 2+2 CHD (4-11,99) (4-11,99)

120

151

233

151

138

151

138

120

3+1 CHD (0-3,99)

155

195

302

195

178

195

178

155

3+1 CHD (4-11,99)

155

195

302

195

178

195

178

155

1 BEDROOM APARTMENT EXECUTIVE

 

APARTMENT

151

180

244

180

165

180

165

151

APARTMENT+EXTRA BED

197

234

318

234

214

234

214

197

APP 1+1 CHD (4-11,99)

151

180

244

180

165

180

165

151

APP 1+2 CHD (0-3,99) (4-11,99)

152

181

245

181

166

181

166

152

APP 1+2 CHD (4-11,99) (4-11,99)

152

181

245

181

166

181

166

152

APP 2+1 CHD (0-3,99)

152

181

245

181

166

181

166

152

APP 2+1 CHD (4-11,99)

152

181

245

181

166

181

166

152

APP 2+2 CHD (0-3,99) (4-11,99)

153

182

246

182

167

182

167

153

APP 2+2 CHD (4-11,99) (4-11,99)

153

182

246

182

167

182

167

153

3+1 CHD (0-3,99)

198

235

319

235

215

235

215

198

3+1 CHD (4-11,99)

198

235

319

235

215

235

215

198

2 BEDROOM APARTMENT LUX

 

APARTMENT ( 4ADL)

217

235

448

235

231

235

231

217

APARTMENT+EXTRA BED

251

271

516

271

266

271

266

251

APP 2+2 CHD (4-11,99) (4-11,99)

217

235

448

235

231

235

231

217

APP 2+3 CHD (0-3,99) (4-11,99) (4-11,99)

218

236

449

236

232

236

232

218

APP 3+1 CHD (4-11,99)

217

235

448

235

231

235

231

217

APP 3+2 CHD (0-3,99) (4-11,99)

218

236

449

236

232

236

232

218

APP 3+2 CHD (4-11,99) (4-11,99)

218

236

449

236

232

236

232

218

APP 4+1 CHD (0-3,99)

218

236

449

236

232

236

232

218

APP 4+1 CHD (4-11,99)

218

236

449

236

232

236

232

218

Доплата за вечера

18

18

18

18

18

18

18

18

Деца од 4-11.99 г.

10

10

10

10

10

10

10

10

Минимум престој

1

3

4

1

1

1

1

1

Такса

Вклучена

Вклучена

Вклучена

Вклучена

Вклучена

Вклучена

Вклучена

Вклучена

Отказ

Под 7 дена 1 ноќевање

Под 14 дена 100%

Под 21 ден 100%

Под 14 дена 1 ноќевање

Под 7 дена 1 ноќевање

Под 14 дена 1 ноќевање

Под 7 дена 1 ноќевање

Под 7 дена 1 ноќевање

Цената вклучува: интернет, затворен базен, солен базен, солена соба, хидро масажа ,сауна ,парна бања ,џакузи , фитнес,трансфер до гондолата , детска грижа од 08.00 до 22.00 часот

Соби: САТ ТВ, телефон, интернет,сеф, фрижидер, чајна кујна

Попусти и доплати:. доплата за Новогодишна вечера 130 Еур за возрасни и 70 Еур за деца од 4-11.99 год. 90 Еур за деца од 12 до 17.99 год.

Локација: на влезот во Банско 1600 метри од Гондолата

ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =62.00 МКД

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА И УПЛАТА ДО 15.11.2020 15% ПОПУСТ ЗА ПРЕСТОЈ ОД 01.12 ДО 26.12.2020 И ОД 03.01 ДО 06.04.2021

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА И УПЛАТА ДО 30.11.2020 10% ПОПУСТ

7=6, 14=12 ЗА ПРЕСТОЈ ВО ПЕРИОД ОД 03.01 ДО 16.01.2021

ВАЖНО ИЗВЕСТУВАЊЕ

Пред да извршите резервација, Ве молиме да ги проверите посебните услови за патување на Вашата дестинација поради актуелната состојба со Ковид 19, во надлежната амбасада или на следните линкови: