Пребарување

Внесете клучни зборови:

Банско - Зима 2020/2021 first minute

Early Booking Discount понуда од Sport 4*

Early Booking Discount понуда од Sport 4*

SPORT HOTEL **** БАНСКО                                      

ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН НА БАЗА ПОЛУПАНСИОН ВО ЕВРА

1

28.12-04.01

05.01-11.01

21.12-27.12

12.01-07.03

01.12-20.12

08.03-12.04

DBL EXECUTIVE

adl

157

135

94

85

1 adl+1chd 2-12.99

142

122

98

82

1 adl+2chd 2-12.99

160

140

116

100

adl

158

136

109

91

2 adl+1chd 2-12.99

176

153

127

109

adl

221

190

153

128

DBL DELUXE

1adl

186

161

100

88

1 adl+1chd 2-12.99

168

146

110

88

1 adl+2chd 2-12.99

186

164

128

106

1 adl+3chd 2-12.99

209

187

151

129

adl

187

162

122

98

2 adl+1chd 2-12.99

205

180

140

116

2 adl+2chd 2-12.99

228

203

163

139

adl

261

227

171

137

3 adl+1chd 2-12.99

279

245

189

155

adl

336

292

220

177

ONE BEDROOM APARTMENT

1adl

246

211

168

141

1 adl+1chd 2-12.99

247

212

169

142

1 adl+2chd 2-12.99

248

213

170

143

1 adl+3chd 2-12.99

249

214

171

144

adl

247

212

169

142

2 adl+1chd 2-12.99

248

213

170

143

2 adl+2chd 2-12.99

249

214

171

144

adl

248

213

170

143

3 adl+1chd 2-12.99

249

214

171

144

adl

249

214

171

144

Доплата за Deluxe VIP Apartment ( на ден)

66

66

66

66

Минимум престој

4

3

3

1

Такса

Вклучена

Вклучена

Вклучена

Вклучена

Соби: клима,САТ ТВ,телефон, балкон , интернет

Опис: ресторан, бар, СПА центар, затворен базен, лоби, ски гардероба

Попусти и доплати:. Новогодишна вечера 85 ЕУР за возрасни и 45 ЕУР за деца доплата за затворена гаража на ден 8 Еур,

Цената вклучува:користење на затворен базен,сауна,парна бања,римска бања,ски гардероба, WI-FI во лоби

Доплата за затворена загреана гаража 8 ЕУР на ден

Локација: Веднаш до Гондолата

Откажување резервација

Под 21 ден 100%

Под 14 денa100%

Под 7 дена 1 ноќевање

Под 3 дена 1 ноќевање

No show

100%

100%

2 ноќевања

2 ноќевања

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА И УПЛАТА ДО 31.07.2019 25% ПОПУСТ

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА И УПЛАТА ДО 31.08.2019 20% ПОПУСТ

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА И УПЛАТА ДО 30.09.2019 15% ПОПУСТ

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА И УПЛАТА ДО 30.10.2019 10% ПОПУСТ

ЗА ПРИСТИГНУВАЊА ДО 24.12.2019 И ПОСЛЕ 15.03.2020 14=12 ,7=6

ПОПУСТИТЕ МОЖЕ ДА СЕ КОМБИНАРААТ

ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =62.00 МКД