Пребарување

Внесете клучни зборови:

Банско - Зима 2020/2021

Early Booking Discount Belvedere 4*,Bansko

Early Booking Discount Belvedere 4*,Bansko

BELVEDERE **** БАНСКО 108 СОБИ

ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН НА БАЗА ПОЛУПАНСИОН ВО ЕВРА

1

26.12-02.01

03.01-08.03

19.12-25.12

09.03-01.04

 

ONE BEDROOM APARTMENT

1adl

74

101

74

 

1adl+1chd 6-11.99

75

102

75

 

1adl+2chd 6-11.99

162

118

89

 

1adl+3chd 6-11.99

178

133

103

 

2adl

75

102

75

 

2adl+1chd 6-11.99

162

118

89

 

2adl+2chd 6-11.99

178

133

103

 

adl

175

131

101

 

3adl+1chd 6-11.99

191

147

116

 

adl

205

160

128

 

TWO BEDROOMS APARTMENT

2adl+2chd 6-11.99

238

182

121

 

2adl+3chd 6-11.99

253

198

136

 

2adl+4chd 6-11.99

269

213

150

 

3adl

237

181

120

 

3adl+1chd 6-11.99

238

182

121

 

3adl+2chd 6-11.99

253

198

136

 

3adl+3chd 6-11.99

269

213

150

 

4adl

238

182

121

 

4adl+1chd 6-11.99

253

198

136

 

4adl+2chd 6-11.99

269

213

150

 

5adl

267

211

148

 

5adl+1chd 6-11.99

282

199

149

 

6adl

295

240

175

 

Доплата за ручек

11

11

11

 

Деца од 6-11.99 год.

5.5

5.5

5.5

 

Минимум престој

5

3

-

 

Такса

Вклучена

Вклучена

Вклучена

 

Откажувањерезрвација

Под 21 дена 100%

Под 14 дена 1ноќевањe

Под 7 дена 1ноќевањe

 

NO SHOW

100%

2 ноќевања

2 ноќевања

 

Соби: кујна, САТ ТВ, балкон

Опис: гаража,лоби бар, фитнес центар, ресторан, интернет,СПА центар, сауна, џакузи, парна бања, затворен базен, паркинг

Попусти и доплати:Новогодишна вечера 75 ЕУР за возрасни и 40 EУР за деца од 6-11.99 год. , деца од 2-5.99 год. 20 Еур

Локација: 400 метри од Гондолата

Цената вклучува:користење на затворен базен,сауна,фитнес,парна бања,џакузи,интернет , трансфер до гондолата и паркинг

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА И УПЛАТА ДО 30.09.2019 20% ПОПУСТ

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА И УПЛАТА ДО 30.10.2019 15% ПОПУСТ

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА И УПЛАТА ДО 30.11.2019 10% ПОПУСТ

6=5, 7=6 И 14=12 ЗА ПРЕСТОЈ ДО 25.12.2019 И ПРИСТИГНУВАЊА ПОСЛЕ 03.01.2020

ПОПУСТИТЕ МОЖЕ ДА СЕ КОМБИНИРААТ

ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =62.00 МКД

 

ВАЖНО ИЗВЕСТУВАЊЕ

Пред да извршите резервација, Ве молиме да ги проверите посебните услови за патување на Вашата дестинација поради актуелната состојба со Ковид 19, во надлежната амбасада или на следните линкови: