Пребарување

Внесете клучни зборови:

Лето 2022

Ekies All Senses Resort 4*,VOURVOUROU

Ekies All Senses Resort 4*,VOURVOUROU

EKIES ALL SENSES RESORT * * * *+ VOURVOUROU                               www.ekies.gr

ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН ВО ЕВРА –НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК

 

25.04-16.05

27.09-06.10

17.05-30.05

13.09-26.09

31.05-13.06

14.06-04.07

30.08-12.09

05.07-29.08

DOUBLE ROOM FOR SINGLE USE

1Ad

77

95

113

141

167

DOUBLE ROOM

2Ad

85

105

125

157

186

DOUBLE SUPERIOR

2Ad

104

138

170

185

201

JUNIOR SUITE

2Ad

120

152

197

233

273

3Ad

120

152

197

233

273

2Ad+1ch(0-2.99)

120

152

197

233

273

2Ad+1ch(3-12.99)

120

152

197

233

273

SUITE LUXURY LARGE

2Ad

149

202

233

301

347

3Ad

149

202

233

301

347

3Ad+1ch(0-2.99)

149

202

233

301

347

3Ad+1ch(3-12.99)

149

202

233

301

347

2Ad+1ch(0-2.99)

149

202

233

301

347

2Ad+1ch(3-12.99)

149

202

233

301

347

2Ad+2ch(0-2.99)

149

202

233

301

347

2Ad+2ch(0-2)(3-12.99)

149

202

233

301

347

2Ad+2ch(3-12.99)

149

202

233

301

347

ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН ВО ЕВРА –ПОЛУПАНСИОН

DOUBLE ROOM FOR SINGLE USE

1Ad

103

120

138

168

193

DOUBLE ROOM

2Ad

137

157

177

209

238

DOUBLE SUPERIOR

2Ad

155

189

222

236

253

JUNIOR SUITE

2Ad

172

204

249

285

325

3Ad

198

230

275

311

350

2Ad+1ch(0-2.99)

172

204

249

285

325

2Ad+1ch(3-12.99)

185

217

262

297

337

SUITE LUXURY LARGE

2Ad

201

254

285

352

399

3Ad

228

281

311

379

424

3Ad+1ch(0-2.99)

228

281

311

379

424

3Ad+1ch(3-12.99)

240

293

324

391

436

2Ad+1ch(0-2.99)

201

254

285

352

399

2Ad+1ch(3-12.99)

213

266

297

365

411

2Ad+2ch(0-2.99)

201

254

285

352

399

2Ad+2ch(0-2.99)

(3-12.99)

213

266

297

365

411

2Ad+2ch(3-12.99)

225

280

309

378

423

Мин. Престој

7

7

7

7

7

Stayover tax 3 EUR за соба на ден, се плаќа на лице место

Опис:собен сервис,џакузи,базен,пул бар, бар на плажа,ресторан,таверна,мини маркет

Соби: клима,САТ ТВ,сеф,фен,телефон, мрежа за комарци

ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =62.00 МКД

ЦЕНИТЕ СЕ ВАЛИДНИ ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 31.01.2019 EBD

УПЛАТА 50% ВЕДНАШ И 50% 15 ДЕНА ПРЕД ПРИСТИГНУВАЊЕ

ЗА ЦЕЛОСНА УЛАТА 5 ДЕНА ПОСЛЕ ПОТВРДУВАЊЕ НА РЕЗЕРВАЦИЈА ДОПОЛНИТЕЛНИ 5% ПОПУСТ

 

ВАЖНО ИЗВЕСТУВАЊЕ

Пред да извршите резервација, Ве молиме да ги проверите посебните услови за патување на Вашата дестинација поради актуелната состојба со Ковид 19, во надлежната амбасада или на следните линкови: