Пребарување

Внесете клучни зборови:

Лето 2021

Eleni 4 Seasons Apartments, Hanioti

Eleni 4 Seasons Apartments, Hanioti

APARTMENTS ELENI’S FOUR SEASONS HANIOTI        http://www.vacation-apartments.com/16387.htm

ЦЕНИ ЗА ДНЕВЕН НАЕМ ВО ЕВРА

4

16.09-30.11

15.06-30.06

01.09-15.09

01.07-31.07

01.08-31.08

Double Room 2 pax+1 infant

43

55

75

79

Family Apartments

2+1 pax ( max 4 )

48

60

81

85

Maisonette

4+1 pax ( max 6)

68

95

125

135

Two bedrooms Apartment

(flat or Maisonnettes)

73

100

135

145

Опис: 50 метри од плажа ,луксузни апартмани и мезонети со комплет опремени кујни , клима, САТ ТВ , фрижидер, балкон со поглед на море, мезонетите имаат и мала градина .

Stayover tax 0.5 EUR за соба на ден, се плаќа на лице место

ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =62.00 МКД

 

ВАЖНО ИЗВЕСТУВАЊЕ

Пред да извршите резервација, Ве молиме да ги проверите посебните услови за патување на Вашата дестинација поради актуелната состојба со Ковид 19, во надлежната амбасада или на следните линкови: