Пребарување

Внесете клучни зборови:

Боровец - Зима 2020/2021

FESTA CHAMKORIA 4* BOROVETS

FESTA CHAMKORIA 4* BOROVETS

FESTA CHAMKORIA 4* BOROVETS                 www.festahotels.com

ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН ВО ЕВРА - ПОЛУПАНСИОН

1

01.12.2020
22.12

23.12.2020
30.12.2020

31.12.2020
02.01.2021

03.01.2021
10.01.2021

11.01.2021
28.01.2021

29.01.2021
19.02.2021

20.02.2021
04.03.2021

05.03.2021
09.04.2021

DOUBLE STANDARD

 

 

DOUBLE ROOM

 

51

87

153

91

87

98

78

62

SINGLE ROOM

30

52

92

55

52

59

47

37

DBL 1+1 CHD (3-12,99)

39

66

116

69

66

74

59

47

SGL 1+1 CHD (0-2,99)

31

54

94

56

54

60

48

38

JUNIOR SUITE

 

 

SUITE

60

96

169

102

98

109

87

76

SUITE+EXTRA BED

83

132

233

141

135

150

120

104

SUITE 1+1 CHD (3-12,99)

60

96

169

102

98

109

87

76

SUITE 1+2 CHD (0-3,99)

(3-12,99)

61

97

170

103

99

110

88

77

SUITE 1+2 CHD (3-12,99)

(3-12,99)

67

106

187

114

109

121

96

84

SUITE 2+1 CHD (0-2,99)

61

97

170

103

99

110

88

77

SUITE 2+1 CHD (3-12,99)

67

106

187

114

109

121

96

84

SUITE 2+2 CHD (0-2,99)

(3-12,99)

68

107

188

115

110

122

97

85

SUITE 2+2 CHD (3-12,99)

(3-12,99)

83

131

229

140

134

149

119

104

SUITE 3+1 CHD (0-2,99)

84

133

234

142

136

151

121

105

SUITE 3+1 CHD (3-12,99)

90

142

250

152

146

162

129

113

1 BEDROOM APARTMENT

 

 

APARTMENT

69

109

198

122

114

129

102

85

APARTMENT+EXTRA BED

95

150

272

168

156

177

141

117

APP 1+1 CHD (3-12,99)

69

109

198

122

114

129

102

85

APP 1+2 CHD (0-3,99) (3-12,99)

70

110

199

123

115

130

103

86

APP 1+2 CHD (3-12,99)

(3-12,99)

77

121

219

135

126

143

114

94

APP 2+1 CHD (0-2,99)

70

110

199

123

115

130

103

86

APP 2+1 CHD (3-12,99)

77

121

218

135

126

143

114

98

APP 2+2 CHD (0-2,99) (3-12,99)

78

122

219

136

127

144

115

99

APP 2+2 CHD (3-12,99)

(3-12,99)

95

149

268

167

155

176

139

116

APP 3+1 CHD (0-2,99)

96

151

273

169

157

179

142

118

APP 3+1 CHD (3-12,99)

103

162

293

182

168

191

152

126

Отказ

 

Под 2 дена

1 ноќевање

Под 3дена

1 ноќевање

Под 21 ден 100%

Под 7 дена

1 ноќевање

Под 7 дена

1 ноќевање

Под 5 дена

1 ноќевање

Под 3 дена

1 ноќевање

Под 2 дена

1 ноќевањe

Минимум престој

3

3

5

3

3

3

3

3

Соби: мини бар,сеф,балкон,телефон,телевизор,интернет,фен

Опис: затворен базен,ноќен бар, лоби бар ,ресторан, менувачница, фризерница, фитнес сала, сауна, масажа, солариум , СПА центар,ски гардероба,Билијард,сеф

Попусти и доплати: Новогодишна вечера 55 ЕУР , деца од 3-12.99 30 ЕУР

Локација: 1200 метри од ски лифтовите

Цената вклучува: користење на затворен базен,сауна, фитнес и трансфер до ски лифтовите

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА И УПЛАТА ДО 31.10.2020 10% ПОПУСТ

7=6 ЗА ПРИСТИГНУВАЊА ПОМЕЃУ 01.12 и 17.12.2020 , 10.01 и 11.02.2021 И ПОСЛЕ 07.03.2021

(ВАЖИ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ НАПРАВЕНИ ПОСЛЕ 01.12.2020)

ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =62 МКД