Пребарување

Внесете клучни зборови:

Лето 2021

Flegra Beach Boutique Apartments, Касандра

Flegra Beach Boutique Apartments, 
Касандра

FLEGRA BEACH BOUTIGUE HOTEL APARTMENTS PEFKOHORI   www.flegrahotels.com

ЦЕНИ ЗА ДНЕВЕН НАЕМ ВО ЕВРА

1/2

28.04-28.05

01.10-10.10

29.05-30.06

16.09-30.09

01.07-16.07

29.08-15.09

17.07-28.08

DOUBLE ROOM

2 Adults

43

69

100

124

TRIPLE ROOM

3 Adults

54

93

119

155

2Ad+1Ch (0-9.99)

54

93

119

155

2Ad+1Ch (10-11.99)

54

93

119

155

DOUBLE SUPERIOR

2 Adults

69

112

145

183

3 Adults

69

112

145

183

2Ad+1Ch (0-9.99)

69

112

145

183

2Ad+1Ch (10-11.99)

69

112

145

183

2Ad+2Ch (10-11.99) (0-9.99)

69

112

145

183

2Ad+2Ch (10-11.99)

69

112

145

183

2Ad+2Ch (0-9.99)

69

112

145

183

3Ad+1Ch (0-9.99)

69

112

145

183

3Ad+1Ch (10-11.99)

69

112

145

183

FAMILY SUITE

2 Adults

92

160

198

241

3 Adults

92

160

198

241

4 Adults

92

160

198

241

2Ad+1Ch (0-9.99)

92

160

198

241

2Ad+1Ch (10-11.99)

92

160

198

241

2Ad+2Ch (10-11.99) (0-9.99)

92

160

198

241

2Ad+2Ch (10-11.99)

92

160

198

241

2Ad+2Ch (0-9.99)

92

160

198

241

3Ad+1Ch (0-9.99)

92

160

198

241

3Ad+1Ch (10-11.99)

92

160

198

241

ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН ВО ЕВРА –НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК

DOUBLE ROOM

2 Adults

61

87

118

142

TRIPLE ROOM

3 Adults

81

120

145

182

2Ad+1Ch (0-9.99)

72

111

137

173

2Ad+1Ch (10-11.99)

81

120

145

182

DOUBLE SUPERIOR

2 Adults

87

130

163

201

3 Adults

95

139

172

210

2Ad+1Ch (0-9.99)

87

130

163

201

2Ad+1Ch (10-11.99)

95

139

172

210

2Ad+2Ch (10-11.99) (0-9.99)

95

139

172

210

2Ad+2Ch (10-11.99)

104

148

181

219

2Ad+2Ch (0-9.99)

87

130

163

201

3Ad+1Ch (0-9.99)

95

139

172

210

3Ad+1Ch (10-11.99)

104

148

181

219

FAMILY SUITE

2 Adults

110

178

215

259

3 Adults

119

186

224

268

4 Adults

128

195

233

276

2Ad+1Ch (0-9.99)

110

178

215

259

2Ad+1Ch (10-11.99)

119

186

224

268

2Ad+2Ch (10-11.99) (0-9.99)

119

186

224

268

2Ad+2Ch (10-11.99)

128

195

233

276

2Ad+2Ch (0-9.99)

110

178

215

259

3Ad+1Ch (0-9.99)

119

186

224

268

3Ad+1Ch (10-11.99)

128

195

233

276

Мин. престој

3

3

5

5

Stayovertax 1.5 EUR по соба на ден, се плаќа на лице место

Опис: на сама плажа, таверна, бар, интернет , 900 метри од центарот на Пефкохори

Собикујна, фрижидер, клима, сеф,САТ ТВ, WI-FI,балкон

ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =62.00 МКД

ЗА ПРЕСТОЈ ВО ПЕРИОД ОД 01.07 ДО 10.10.2020 15% ПОПУСТ

 

ВАЖНО ИЗВЕСТУВАЊЕ

Пред да извршите резервација, Ве молиме да ги проверите посебните услови за патување на Вашата дестинација поради актуелната состојба со Ковид 19, во надлежната амбасада или на следните линкови: