Пребарување

Внесете клучни зборови:

Боровец - Зима 2020/2021 first minute

Flora Complex 4*, Боровец \ Бугарија

Flora Complex 4*, 
Боровец \ Бугарија

FLORA COMPLEX **** БОРОВЕЦ www.flora-hotel.net

ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН НА БАЗА ПОЛУПАНСИОН ВО ЕВРА

1

01.12-17.12

12.03-31.03

18.12-25.12

05.03-11.03

26.12-03.01

04.01-04.03

DBL STANDARD

2adl

67

78

129

100

adl

91

105

174

134

adl

51

60

121

76

1 adl+1chd 2-11.99

67

78

129

100

1 adl+1chd 0-1.99

52

61

122

77

1adl+2chd 0-1.99,2-11.99

68

79

130

101

1 adl+2chd 2-11.99

68

79

130

101

2 adl+1chd 0-1.99

68

79

130

101

2 adl+1chd 2-11.99

68

79

130

101

STUDIO

2adl

73

86

136

107

adl

99

116

183

144

1 adl+1chd 2-11.99

73

86

136

107

1adl+2chd 0-1.99,2-11.99

74

87

137

108

1 adl+2chd 2-11.99

74

87

137

108

2 adl+1chd 0-1.99

74

87

137

108

2 adl+1chd 2-11.99

74

87

137

108

ONE BEDROOM APARTMENT ГЛАВНА ЗГРАДА ИЛИ ДЕПАНДАНС )

2adl

87

102

158

124

adl

117

138

213

167

adl

147

175

269

210

1 adl+1chd 2-11.99

87

102

158

124

1adl+2chd 0-1.99,2-11.99

88

103

159

125

1 adl+2chd 2-11.99

88

103

159

125

1 adl+3chd 2-11.99

107

125

191

150

2 adl+1chd 0-1.99

88

103

159

125

2 adl+1chd 2-11.99

88

103

159

125

2adl+2chd 0-1.99,2-11.99

89

104

160

126

2 adl+2chd 2-11.99

106

125

191

150

3 adl+1chd 0-1.99

118

139

214

168

3 adl+1chd 2-11.99

118

139

214

168

Такса

Вклучена

Вклучена

Вклучена

Вклучена

Отказ на резервација

Под дена 2ноќевања

Под дена 2ноќевања

Под 28 дена 100%

Под 7 дена 2ноќевања

No Show

2 ноќевањa

2 ноќевањa

100%

2 ноќевањa

Соби: САТ ТВ,телефон,радио

Опис:ресоран,лоби бар,затворен базен,сауна,џакузи,конференциска сала, менувачница,паркинг, ски гардероба

Попусти и доплати:Доплата за новогодишна вечера 75 Еур за возрасни и 40 Еур за деца

Локација: 150 метри од ски лифтовите

Цената вклучува:користење на затворен базен и фитнес

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА И УПЛАТА ДО 31.10.2020 10% ПОПУСТ

7=6 ЗА ПРЕСТОЈ ВО ПЕРИОД ДО 25.12.2020 И ПРИСТИГНУВАЊА ПОСЛЕ 05.03.2021

ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =62.00 МКД