Пребарување

Внесете клучни зборови:

Боровец - Зима 2020/2021 first minute

Flora Main Building 4*, Боровец \ Бугарија

Flora Main Building 4*, 
Боровец \ Бугарија

FLORA MAIN BUILDING **** БОРОВЕЦ www.flora-hotel.net

ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН НА БАЗА НОЌЕВАЊЕ ВО ЕВРА

1

 

20.12-26.12

04.01-10.01

01.02-28.02

27.12-03.01

11.01-31.01

01.03-31.03

STUDIO

1 adl

55

84

41

2 adl

69

107

51

1 adl+1chd 0-1.99

56

85

42

1adl+1chd 2-11.99

69

107

51

2adl+1chd 2-11.99

70

108

52

Ноќевање со појадок

11

11

11

Деца од 2-11.99 год.

5.50

5.50

5.50

Полупансион

24

24

24

Деца од 2-11.99 год.

12

12

12

Такса

Вклучена

Вклучена

Вклучена

Доплата за базен

5

5

5

Отказ на резервација

Под 7 дена 1 ноќевање

Под 20 дена 1 ноќевање

Под 3 дена 1 ноќевање

No Show

2 Ноќевања

2 Ноќевања

2 ноќевања

ПОЛУПАНСИОНОТ СЕ КОРИСТИ ВО FLORA RESIDENCE

Соби: САТ ТВ,телефон,радио

Опис:ресоран,лоби бар,затворен базен,сауна,џакузи,конференциска сала, менувачница,паркинг, ски гардероба

Попусти и доплати:Доплата за новогодишна вечера 60 Еур за возрасни и 35 Еур за деца

Локација: 150 метри од ски лифтовите

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА И УПЛАТА ДО 30.09.2020 20% ПОПУСТ

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА И УПЛАТА ДО 31.10.2020 15% ПОПУСТ

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА И УПЛАТА ДО 30.11.2020 10% ПОПУСТ

6=5,7=6 ЗА ПРИСТИГНУВАЊА ПОСЛЕ 04.03.2021

( ВАЖИ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ НАПРАВЕНИ ПОСЛЕ 01.12.2020)

ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =62.00 МКД