Пребарување

Внесете клучни зборови:

Лето 2021

GOLDEN BAY SUITES & MAISONETTES PARGA

GOLDEN BAY SUITES & MAISONETTES PARGA

GOLDEN BAY SUITES & MAISONETTES PARGA

ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН ВО ЕВРА  НОЌЕВАЊЕ

 

27.04-31.05

15.09-26.10

01.06-30.06

01.07-20.07

01.09-14.09

21.07-31.08

Deluxe studio Sea View 2 pax

92

113

147

168

One bedroom apartment 2-4 pax

119

140

189

231

One bedroom apartment Sea View

2-4 pax

126

147

196

238

Појадок

8

8

8

8

Деца од 2-13.99 ф.

6

6

6

6

Мунимум престој

3

5

7

7

Stayover tax 1.5 EUR за соба на ден се плаќа на лице место

Опис500 метри од плажата Валтос, паркинг, WI-FI,скара ,џакузи

Соби: клима, балкон, ТВ, кујна,фрижидер

ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =62.00 МКД

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 31.03.2019 10% ПОПУСТ ( УПЛАТА 50% ДО 01.04.2019 )

 

ВАЖНО ИЗВЕСТУВАЊЕ

Пред да извршите резервација, Ве молиме да ги проверите посебните услови за патување на Вашата дестинација поради актуелната состојба со Ковид 19, во надлежната амбасада или на следните линкови: